Wiadomości z Siemianowic Śląskich

Od 25 maja zagłosujemy na inwestycje zgłoszone w Budżecie Obywatelskim 2021

  • Dodano: 2020-05-21 09:30

Kilka dni pozostało do głosowania na propozycje inwestycyjne z Budżetu Obywatelskiego 2021. 

Przypomnijmy, że w tej edycji, na liście projektów, które pozytywnie przeszły formalną i merytoryczną weryfikację, znalazło się 18 wniosków (w tym dwa połączone) złożonych przez mieszkańców Siemianowic Śląskich. Pełny wykaz wraz z opisami i lokalizacją na mapie można znaleźć na stronie www.bo.siemianowice.pl.

W tym roku, wzorem lat ubiegłych, głosować będzie można wyłącznie drogą elektroniczną, wybierając jeden projekt i wypełniając stosowny formularz - w celu weryfikacji system poprosi nas o podanie swojego imienia, nazwiska, trzech ostatnich cyfr numeru PESEL oraz miejsca urodzenia. Głosowanie odbędzie się w dniach 25 maja – 7 czerwca 2020 r. na stronie budżetu obywatelskiego www.bo.siemianowice.pl.

Niestety, w związku z obowiązującym stanem zagrożenia epidemicznego i troską o Państwa zdrowie i bezpieczeństwo, punkty do głosowania w budynkach Urzędu Miasta oraz Miejskiej Bibliotece Publicznej i jej filiach, zgodnie z zarządzeniem prezydenta miasta i decyzją kierownictwa biblioteki, będą w tym czasie niedostępne, za co serdecznie przepraszamy.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Siemianowice.net.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również