Siemianowice Śląskie - portal miejski Siemianowice.net.pl

Wiadomości z Siemianowic Śląskich

Od 25 maja zagłosujemy na inwestycje zgłoszone w Budżecie Obywatelskim 2021

  • Dodano: 2020-05-21 09:30

Kilka dni pozostało do głosowania na propozycje inwestycyjne z Budżetu Obywatelskiego 2021. 

Przypomnijmy, że w tej edycji, na liście projektów, które pozytywnie przeszły formalną i merytoryczną weryfikację, znalazło się 18 wniosków (w tym dwa połączone) złożonych przez mieszkańców Siemianowic Śląskich. Pełny wykaz wraz z opisami i lokalizacją na mapie można znaleźć na stronie www.bo.siemianowice.pl.

W tym roku, wzorem lat ubiegłych, głosować będzie można wyłącznie drogą elektroniczną, wybierając jeden projekt i wypełniając stosowny formularz - w celu weryfikacji system poprosi nas o podanie swojego imienia, nazwiska, trzech ostatnich cyfr numeru PESEL oraz miejsca urodzenia. Głosowanie odbędzie się w dniach 25 maja – 7 czerwca 2020 r. na stronie budżetu obywatelskiego www.bo.siemianowice.pl.

Niestety, w związku z obowiązującym stanem zagrożenia epidemicznego i troską o Państwa zdrowie i bezpieczeństwo, punkty do głosowania w budynkach Urzędu Miasta oraz Miejskiej Bibliotece Publicznej i jej filiach, zgodnie z zarządzeniem prezydenta miasta i decyzją kierownictwa biblioteki, będą w tym czasie niedostępne, za co serdecznie przepraszamy.

Sylwia GerlaczekSylwia Gerlaczek
źródło: UM Siemianowice Śląskie (autor: Adrian Merta)

Zobacz także

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.