Wiadomości z Siemianowic Śląskich

Odpowie za znieważenie policjantów

  • Dodano: 2021-06-07 07:00, aktualizacja: 2021-06-06 21:08

Policjanci zatrzymali 31-latka, który podczas przeprowadzanej przez nich interwencji wielokrotnie ich znieważał.

Tuż przed godziną 1.00 w nocy policjanci zostali wezwani na stację paliw, gdzie mężczyzna pod wpływem alkoholu był nadmiernie pobudzony oraz wulgarny w stosunku do personelu. Odmówił policjantom podania danych osobowych oraz twierdził, że nie ma przy sobie żadnego dokumentu potwierdzającego jego tożsamość. Szybko okazało się, że było to kłamstwo i że ma przy sobie dowód osobisty. Awanturnikiem okazał się 31-letni siemianowiczanin, który na widok policyjnego munduru nie uspokoił się i w dalszym ciągu kierował obelżywe słowa teraz już w kierunku mundurowych.

Wygrażał się, że ich załatwi i będą mu płacić odszkodowanie

Mundurowi zatrzymali mężczyznę pod zarzutem ich znieważania. 31-latek odmówił badania na zawartość alkoholu w jego organizmie, dlatego została mu pobrana krew. Dalszą część nocy spędził w policyjnym areszcie, gdzie mógł spokojnie wytrzeźwieć, a następnie został przewieziony do komendy na wykonanie dalszych czynności procesowych. 31-latek usłyszał zarzut za znieważenie funkcjonariuszy Policji. Za to przestępstwo grozi mu nawet 1 rok więzienia. Dodatkowo odpowie jeszcze za popełnione wykroczenia.

Następna informacja

Zobacz także

Komentarze (1)    dodaj komentarz »

  • Morfeusz

    Hehe to ci baran

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.