Wiadomości z Siemianowic Śląskich

Policjanci z Siemianowic wygrali XXVI Barbórkowy Halowy Turniej Piłki Nożnej Grup Zawodowy

  • Dodano: 2018-12-13 09:45

Policjanci z siemianowickiej Komendy przerwali siedmioletnią dominację zespołu Adientu i zwyciężyli XXVI Barbórkowy Halowy Turniej Piłki Nożnej Grup Zawodowych organizowany przez Miejski Ośrodek Sportu. Najlepszym bramkarzem wybrano sierż. szt. Arkadiusza Lasyk z Komendy Miejskiej Policji w Siemianowicach Śląskich.

XXVI Barbórkowy Halowy Turniej Piłki Nożnej Grup Zawodowych organizowany przez Miesjki Ośrodek Sportu był okazją by zaprezentować swoją formę przez piłkarzy z siemianowickiej Policji. Do turnieju przystąpiło siedem drużyn. Policjanci wyszli ze swojej grupy a następnie w półfinale zmierzyli się z drużyną Adientu. Po zakończonym, zaciętym i dramatycznym spotkaniu, gdzie w ostatniej sekundziej policjanci zdobyli bramkę na tablicy widniał wynik 3:3. Rzuty karne musiały wyłowić finalistę turnieju. Pilkarze z komendy w Siemianowicach pokazali opanowanie i precyzję podczas wykonywania rzutów karnych i to oni mogli cieszyc się z gry w finale.

Sam finał to już pokaz umiejętności zawodników Policji. W decydującym spotkaniu pokonali zespół Poczty 9:2. Najlepszym bramkarzem turnieju wybrano sierż. szt. Arkadiusza Lasyk. W pełni zasłużony puchar wręczał Jan Komander – Zastępca Dyrektora Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji “Pszczelnik” a odbierał go kapitan drużyny asp. szt. Damian Achtelik.

Po raz kolejny policjanci udowodnili, że potrafią bardzo dobrze grać w piłkę nożną.

Policjanci z Siemianowic wygrali XXVI Barbórkowy Halowy Turniej Piłki Nożnej Grup Zawodowy

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Siemianowice.net.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również