Siemianowice Śląskie - portal miejski Siemianowice.net.pl

Wiadomości z Siemianowic Śląskich

Poszukujemy świadków wypadku

  • Dodano: 2012-12-07 12:00
Siemianowiccy policjanci proszą o kontakt osoby, które były świadkami lub posiadają informacje na temat wypadku drogowego, do którego doszło 29 listopada br. na ulicy Orzeszkowej. Z wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierowca opla nie udzielił pierwszeństwa 73-letniemu mieszkańcowi Siemianowic, który znajdował się na „zebrze”. 
 
 
Do zdarzenia doszło w ubiegły czwartek po 17.00 na ul. Orzeszkowej. Z wstępnych ustaleń policjantów z drogówki wynika, że 33-letni kierowca opla nie udzielił pierwszeństwa 73-letniemu mieszkańcowi Siemianowic, który znajdował się na oznakowanym przejściu dla pieszych.  W rezultacie "niechroniony" trafił do sosnowieckiego szpitala z licznymi obrażeniami ciała. Badanie stanu trzeźwości kierowcy wykazało, że w chwili zdarzenia był trzeźwy. Śledczy ustalają teraz szczegółowe okoliczności zdarzenia.
 
Osoby posiadające jakiekolwiek informacje na temat tego wypadku proszone są o kontakt z funkcjonariuszami  Komendy Miejskiej Policji w Siemianowicach – tel. 32 3596-286 lub 997.

Pokaż na mapie

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.