Wiadomości z Siemianowic Śląskich

Pożyczki przez internet za darmo

  • Dodano: 2018-06-15 07:15, aktualizacja: 2018-06-15 09:48

Darmowa pierwsza pożyczka, nawet 1500 złotych za darmo, pożyczki za 0 złotych bez formalności – takimi hasłami przyciągają nowych klientów pozabankowe firmy pożyczkowe udzielające szybkich chwilówek przez internet. Promocyjna pożyczka przez internet za darmo to okazja do skorzystania z nieoprocentowanej gotówki przez 30 dni. Pierwsza pożyczka jest całkowicie darmowa, co oznacza, że firma pożyczkowa nie pobiera od niej żadnych opłat w postaci odsetek, prowizji czy oprocentowania jeżeli tylko pożyczone środki finansowe spłacimy na czas.

Jak działają pożyczki przez internet za darmo?

Szukając pożyczki przez internet natrafiamy na wiele ofert kuszących nasz szybką i łatwą pożyczką za 0 złotych. Konkurencja na rynku pożyczek internetowych sprawia, że firmy udzielające chwilówek online walczą o klienta oferując coraz wygodniejsze, ale również coraz tańsze rozwiązania pożyczkowe. Jedną z takich propozycji, która jest szczególnie korzystna dla pożyczkobiorców jest właśnie darmowa pierwsza pożyczka z RRSO 0% pozwalająca uniknąć jakichkolwiek kosztów związanych z zaciąganą pożyczką. Zasada jest prosta – oddajemy dokładnie tyle, ile pożyczyliśmy pod warunkiem, że pożyczoną gotówkę spłacimy w terminie. Oferta pożyczki udzielanej za darmo skierowana jest do nowych klientów, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę ze światem pożyczek pozabankowych. Pożyczka bez odsetek może zostać wypłacona nawet w ciągu 15 minut jeżeli tylko przejdziemy pozytywną weryfikację zdolności i wiarygodności kredytowej oraz posiadamy rachunek bankowy w tej samej instytucji, co firma udzielająca pożyczki za darmo.

Dlaczego firmy pożyczkowe udzielają darmowych pożyczek?

Wszyscy wiemy, że pieniędzy za 0 złotych się nie pożycza, ponieważ wtedy z takiej pożyczki pożyczkodawca nie osiąga żadnego zysku. Możemy zadać sobie pytanie jakie drugie dno kryje się za ofertą pożyczki za darmo skoro firmy pożyczkowe na niej nie zarabiają? Instytucje pożyczkowe decydują się udzielić nam bezpłatnej pożyczki licząc, że w ten sposób przyciągną nas do swojej oferty i będą miały okazję w przyszłości złożyć nam propozycję komercyjną, czyli zaproponować odpłatną pożyczkę. Oczywiście pierwsza darmowa pożyczka udzielana jest całkowicie bez zobowiązań, co oznacza, że tylko od nas samych zależy czy wykażemy się lojalnością i skorzystamy z kolejnych pożyczek czy zakończymy współpracę z instytucją pożyczkową na pierwszej internetowej pożyczce.

Czy wzięcie pożyczki za darmo się opłaca?

Pożyczki za darmo oferowane są na dowolnie wybrany cel. Jest to najłatwiejszy sposób na szybkie podreperowanie domowego budżetu w sytuacji, kiedy zabrakło nam środków finansowych na pokrycie bieżących wydatków, spłatę rachunków czy naprawdę samochodu. Jeżeli potrzebujemy pilnego zastrzyku gotówki i chcemy z niego skorzystać przy uproszczonych formalnościach bez konieczności wychodzenia z domu – ekspresowa pożyczka udzielana za darmo wydaje się najlepszym rozwiązaniem. Dodatkowo zyskujemy możliwość przetestowania oferty pożyczkowej sektora pozabankowego i poznania w praktyce jak wyglądają mechanizmy i zasady udzielania pożyczek online. Chociaż limit pierwszej darmowej pożyczki jest ograniczony i może wynieść maksymalnie 1500 złotych to jednak dla stałych klientów przewidziane są zdecydowanie wyższe kwoty jednorazowych pożyczek oferowanych na dowód. W pełni bezpieczne pożyczki pozabankowe opłacają się każdemu, kto potrzebuje relatywnie niewielkiego wsparcia finansowego i jest pewien, że zwróci pożyczone pieniądze w ciągu wymaganego 1 miesiąca.

Kto może otrzymać darmową pożyczkę przez internet?

Darmowe pożyczki przez internet skierowane są do konsumentów, którzy złożą swój pierwszy wniosek o udzielenie pożyczki online w wybranej firmie pożyczkowej. W tym celu należy skorzystać z wyszukiwarki i wejść na stronę internetową jednej z kilkunastu instytucji finansowej w ofercie której znajduje się pierwsza pożyczka za 0 złotych. Wystarczy posiadać telefon komórkowy, dowód osobisty oraz rachunek bankowy na który zostanie przekazana nieoprocentowana gotówka. Podstawą do udzielenia pożyczki za darmo jest nasza historia kredytowa w postaci tego, jak rzetelnie wywiązywaliśmy się do tej pory ze wszystkich spłat naszych dotychczasowych zobowiązań finansowych. Jeżeli wypełnimy formularz pożyczkowy w oparciu o poprawne dane, poddamy się wymaganej weryfikacji naszej tożsamości, a nasza wiarygodność kredytowa nie wzbudzi podejrzeń ze strony firmy pożyczkowej – darmowa pożyczka zostanie nam udzielona praktycznie od ręki. 

O czym należy pamiętać biorąc pożyczkę za darmo?

Wzięcie pożyczki jest poważnym zobowiązaniem, a samo pożyczenie pieniędzy za darmo jest korzystne tylko wtedy, kiedy środki finansowe oddamy w ciągu 30 dni. Dlatego zanim zdecydujemy się na pożyczkę powinniśmy zastanowić się czy rzeczywiście jest ona nam niezbędna oraz czy pożyczoną kwotę będziemy w stanie zwrócić w wymaganym terminie. Musimy również zdawać sobie sprawę ile będzie kosztowała nas pożyczka w przypadku wystąpienia problemów ze zwrotem gotówki na czas. Należy pamiętać, że oprócz dodatkowych kosztów, które mogą wystąpić jeżeli nie wywiążemy się z terminowej spłaty naszego zobowiązania możemy zostać także wpisani na czarne listy dłużników (np. BIK, BIG, KRD), co utrudni nam wzięcie kredytu gotówkowego lub pożyczki na raty w przyszłości. Mimo łatwości z jaką można skorzystać z pożyczki online za darmo powinniśmy dokonać chłonnej kalkulacji i przy podjęciu decyzji o zadłużeniu kierować się rozsądkiem, a nie emocjami.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Siemianowice.net.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również