Siemianowice Śląskie - portal miejski Siemianowice.net.pl

Wiadomości z Siemianowic Śląskich

Program "Mój bezpieczny rower"

  • Dodano: 2016-07-12 07:45, aktualizacja: 2016-07-11 12:54

Siemianowicka Straż Miejska zaprasza do właczenia się do rozpoczętej akcji bezpłatnego znakowania rowerów "Mój bezpieczny rower".

Od 6 lipca każdy może przyjechać do siedziby Straży Miejskiej w Siemianowicach Śląskich na ulicy Dąbrowskiego 13 i oznaczyć swoją własność, by w razie kradzieży łatwiej było ją zidentyfikować.  W wszelkich sprawach z Strażą Miejską współpracować będzie Policja.

By oznakować swój rower trzeba wypełnić wniosek i podpisać oświadczenie iż rower jest naszą własnością, dodatkowo powinno się przedstawić dowód zakupu roweru. Wypisuje się także Dowód Tożsamości Roweru który posiada unikalny numer nadany rowerowi taki sam jaki będzie nosiła naklejka na rowerze.

Następnie pojazd jest znakowany przez strażnika miejskiego za pomocą naklejki, z numerem odpowiadającym numerowi na Dowodzie Tożsamości Roweru oraz specjalnym markerem, w miejscach wybranych przez właściciela.

Więcej informacji na stronie UM Siemianowice Śląskie.

Program "Mój bezpieczny rower"

Sylwia GerlaczekSylwia Gerlaczek
źródło: UM Siemianowice Śl. - P. Cwalina; Straż Miejska

Komentarze (3)    dodaj komentarz »

  • kuku

    najlepsze jest to zapięcie U a zaznaczanie ramy to podobną ją osłabia.Indiany dobre bo lekkie, nie wiem jak z osprzetem bo nie spawdzałem.

  • ulikan

    co prawda to prawda dlatego oznaczyłem swoją Indianę, kupiłem zapięcie i z premedytacją wybrałem ten rower nieznenj marki a nie inny. Myslę o GPS.

  • gruby

    JAka nieznana marka?? u mnie na osiedlu co druga osoba ma taki rower...

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.