Wiadomości z Siemianowic Śląskich

Przejęli prawie 2700 działek amfetaminy

  • Dodano: 2021-12-13 07:00, aktualizacja: 2021-12-12 21:11

Siemianowiccy policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej zatrzymali 35-letnią kobietę, która w swoim mieszkaniu przechowywała środki odurzające.

Od pewnego czasu kryminalni zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej „przyglądali się” 35-letniej mieszkance Siemianowic. Z informacji zgromadzonych przez policjantów jasno wynikało, że kobieta ma posiadać większe ilości narkotyków. Kryminalni czekali na odpowiedni moment, aby realizacja mogła zakończyć się sukcesem. W środę, wspólnie z policjantami z prewencji, przyjechali do mieszkania siemianowiczanki. Podczas przeszukania znaleźli ukryte w różnych miejscach narkotyki. Największa paczka schowana była w torebce w szafie.

Zatrzymanie

Z zabezpieczonej amfetaminy można było w sumie przygotować aż 2700 działek dilerskich. Kobieta została zatrzymana pod zarzutem posiadania znacznej ilości narkotyków. W prokuraturze usłyszała zarzut za to przestępstwo, które zagrożone jest karą aż do 10 lat więzienia. Dodatkowo zastosowano wobec 35-latki policyjny dozór i poręczenie majątkowe. Z uwagi na fakt, że podejrzana jest matką pięciorga dzieci, z których czwórka jest małoletnia, materiały zostały przekazane do sądu rodzinnego, celem podjęcia stosownych decyzji opiekuńczo-wychowawczych.

Przejęli prawie 2700 działek amfetaminy / fot. KMP Siemianowice Śl.

Komentarze (1)    dodaj »

  • Morfeusz

    Super robota Tempić dilerów i ćpunów Niech teraz mówi z kąd to ma Niechaj sypie się teraz ta Patologia jak klocki domino !!!!

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Siemianowice.net.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również