Wiadomości z Siemianowic Śląskich

Rafał Piech ponownie wybrany na prezydenta Siemianowic Śląskich!

  • Dodano: 2024-04-22 11:15

Znamy już oficjalne wyniki II tury wyborów na prezydenta Siemianowic Śląskich. Mieszkańcy zdecydowali, że włodarzem miasta na kolejną kadencję zostanie Rafał Piech.

Piech z przewagą głosów

Zgodnie z oficjalną informacją Państwowej Komisji Wyborczej dotyczącą wyborów na prezydenta miasta Rafał Piech otrzymał wynik większy od kontrkandydatki Anny Zasady-Chorab. W drugiej turze otrzymał 52,87%, a jego oponentka 47,13%. Różnica między kandydatami wyniosła 5,74%. Frekwencja we wczorajszym głosowaniu wyniosła 44,38%, co oznacza, że z 48 143 osób uprawnionych do głosowania, w wyborach wzięło udział jedynie 21 365 z nich. 

- Kochani mieszkańcy! Wygraliśmy walkę o Miasto! Kolejny raz razem udowodniliśmy, że liczą się efekty, skuteczność i konsekwencja, a nie barwy polityczne. Dziękuję za Wasze głosy. Kontynuujmy to co dobre.- pisze Rafał Piech na swoim fanpage’u po ogłoszeniu wyników. 

Anna Zasada-Chorab komentuje wynik wyborów

Pomimo swojej przegranej Zasada-Chorab nadal chce aktywnie działać na rzecz mieszkańców Siemianowic Śląskich. Na swoim fanpage’u wyraziła wdzięczność osobom, które oddały swój głos na nią. 


 

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Siemianowice.net.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również