Siemianowice Śląskie - portal miejski Siemianowice.net.pl

Wiadomości z Siemianowic Śląskich

Rynek Miejski zaprasza wszystkie dzieci

  • Dodano: 2015-05-08 08:00, aktualizacja: 2015-05-08 08:07
Już jutro – w sobotę 9 maja 2015 r. – pod egidą Prezydenta Miasta Siemianowice Śląskie rozpoczynamy cykl imprez dla dzieci „Kolorowy Rynek Miejski”. Przez najbliższe dwa miesiące w każdą sobotę w godz. 10.00-14.00 zapraszamy wszystkie dzieci na Rynek Miejski, gdzie czekać na nich będą nie lada atrakcje. Zadbają o to siemianowickie stowarzyszenia, które ochoczo włączyły się w organizację czasu wolnego dla dzieci i młodzieży. 
 
 
Najbliższe sobotnie południe zagospodaruje Towarzystwo Przyjaciół Dzieci. W programie przewidziano wiele atrakcji. Będzie można nauczyć się robić pachnące kule do kąpieli, na zajęciach artystyczno-fryzjerskich będą robione warkoczyki i ozdabianie twarzy, młodzi artyści stworzą zapewne niezapomniane dzieła kredą, czy w ramach wesołych wycinanek wspólnie stworzony collage. Do niezwykłych technik plastycznych należy z cała pewnością malowanie przez lornetkę akwarelami. Nie wyjdą zawiedzeni także miłośnicy ruchu, gdyż dla nich przygotowano rzut woreczkami do celu, gra w klasy, czy w gumę. 
Aby jeszcze bardziej uatrakcyjnić to sobotnie szaleństwo, Siemianowickie Centrum Kultury przygotuje dla młodych pływaków basen (stroje kąpielowe są nieobowiązujące, gdyż będzie to basen suchy – wypełniony piłeczkami). 
Wszystkie te atrakcje będą dostępne oczywiście nieodpłatnie. Jeżeli pogoda spłata nam psikusa, to impreza niestety się nie odbędzie. 
Serdecznie zapraszamy 9 maja 2015 r. w godz. 10.00-14.00 na Rynek Miejski w Siemianowicach Śląskich.
 
Rynek Miejski zaprasza wszystkie dzieci

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.