Wiadomości z Siemianowic Śląskich

Siemianowiccy kryminalni zatrzymali 39-latka ze znaczną ilością narkotyków!

  • Dodano: 2023-03-27 06:30, aktualizacja: 2023-03-26 22:25

Skrupulatnie gromadzone przez siemianowickich kryminalnych informacje doprowadziły ich do zabrzanina, który miał posiadać w mieszkaniu ukryte narkotyki. Stróże prawa w lodówce znaleźli woreczki foliowe, w których były poporcjowane środki odurzające. Dzięki ich realizacji na rynek nie trafi ponad 1300 działek dilerskich narkotyków.

Kolejne narkotyki w Siemianowicach Śląskich

Policjanci zwalczający przestępczość narkotykową pozyskali szczątkowe informacje dotyczące 39-latka z Zabrza, według których miał on posiadać narkotyki. W wyniku ich skrupulatnej pracy udało się zabezpieczyć środki odurzające, z których można było przygotować ponad 1300 działek dilerskich. Mężczyzna miał je ukryte w lodówce w swoim mieszkaniu. Wykonane narkotestery pokazały, że w woreczkach znajdowała się amfetamina i metaamfetamina. Dodatkowo mundurowi zabezpieczyli kilka tabletek ectasy.

39-latek został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Usłyszał zarzut za posiadanie znacznej ilości środków odurzających. Ponadto na poczet przyszłych kar został zabezpieczony jego samochód osobowy o wartości 75 000 złotych. Podejrzanemu grozi za to przestępstwo nawet 10 lat więzienia. Prokurator zastosował wobec niego policyjny dozór.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Siemianowice.net.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również