Wiadomości z Siemianowic Śląskich

Siemianowice miastem dla biznesu. Spotkanie dla lokalnych przedsiębiorców

  • Dodano: 2022-10-19 06:00, aktualizacja: 2022-10-18 19:26

Rafał Piech, Prezydent Miasta oraz Michał Janos, Przewodniczący Rady Gospodarczej działającej przy Prezydencie Miasta Siemianowice Śląskie, pragną zaprosić lokalnych przedsiębiorców na spotkanie "Siemianowice miastem dla biznesu”.

W jego trakcie przedstawiciele miasta będą chcieli rozmawiać z siemianowickimi firmami, a także usłyszeć ich propozycje odnośnie mechanizmów i rozwiązań jakie można wprowadzić w naszej Gminie w celu stworzenia dogodniejszych warunków do rozwoju lokalnych przedsiębiorstw.

Siemianowice miastem dla biznesu

Spotkanie rozpocznie się o godz. 18:00, 15 listopada 2022 r. w SCK Zameczek przy ul. Oświęcimskiej 1 w Siemianowicach Śląskich. W załączeniu do artykułu znajduje się program wydarzenia. Będzie ono podzielone na dwie części. W pierwszej przewidziana jest dyskusja w następujących kwestiach związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej, na które ma wpływ samorząd:

  • Kompetentny pracownik na lokalnym rynku pracy – panel poświęcony dostępności wykwalifikowanej kadry pracowniczej, rozwojowi pracownika i pracodawców oraz sieciowaniu przedsiębiorców;
  • Urząd Miasta przyjazny rozwojowi biznesu – panel poświęcony obsłudze klienta biznesowego oraz dostępności do informacji, jako źródła rozwoju firmy;
  • Inwestycje samorządowe wspierające rozwój przedsiębiorczości lokalnej – panel poświęcony infrastrukturze miejskiej ze szczególnym uwzględnieniem dróg oraz terenów inwestycyjnych.

Rozpoczęcie dyskusji na każdy z tych tematów będzie poprzedzone, krótkim podsumowaniem dotychczasowych działań urzędu w danym zakresie. Po zakończeniu części oficjalnej, będzie czas na dalsze rozmowy kuluarowe.

Mamy wielką nadzieję, że przyjmiecie Państwo zaproszenie, weźmiecie aktywny udział w dyskusji i podzielicie się z nami swoimi spostrzeżeniami i pomysłami w zakresie możliwych do wprowadzenia usprawnień w warstwie współpracy i komunikacji pomiędzy samorządem a przedsiębiorcami. Chcemy, aby Siemianowice Śląskie były miastem jeszcze bardziej przyjaznym dla biznesu, a Państwa pomoc w tym zakresie będzie nieoceniona. - czytamy na stronie UM.

Osoby, które chcą wziąć udział w spotkaniu proszone są o wcześniejszą rejestrację. Liczba miejsc jest ograniczona, a udział w spotkaniu możliwy jedynie po wcześniejszej rejestracji.

Zaprasza się również do kontaktu z Biurem Obsługi Inwestora pod numerem tel.: 502- 693-575, którego pracownicy odpowiedzą na wszelkie pytania dotyczące planowanego spotkania.

Program

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Siemianowice.net.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również