Wiadomości z Siemianowic Śląskich

Sportowe powitanie wiosny. Bieg Wiosny i Nordic Walking w Siemianowicach Śląskich

  • Dodano: 2024-04-11 13:00

Prawie 270 osób wzięło udział w sportowym powitaniu wiosny w Siemianowicach Śląskich!

Za nami siemianowicki Bieg Wiosny i Nordic Walking

„Bieg wiosny” połączony z nordic walking odbył się na trasie wiodącej z Parku „Pszczelnik” przez „Bażantarnię”, pole golfowe, staw „Rzęsa” do mety w Parku „Pszczelnik”.

Organizatorami imprezy był Wydział Kultury i Sportu siemianowickiego Urzędu Miasta oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji „Pszczelnik”. Tradycyjnie biegacze zostali poczęstowani ciepłą herbatką i słodkim poczęstunkiem.

W imieniu Organizatorów dziękujemy bardzo wszystkim wolontariuszom – w szczególności licznej młodzieży z I LO im. Jana Śniadeckiego, II LO im. Jana Matejki oraz ZS”Cogito” za pomoc w zabezpieczeniu trasy i biura zawodów. Podziękowania należą się również dla firmy Huhtamaki Foodservice Poland Sp. z o.o. z Czeladzi, za przekazanie papierowych naczyń, na których podawana była herbata podczas biegu - czytamy na stronie UM Siemianowice Śląskie.

Organizatorzy zapraszają zarówno biegaczy, jak i kibiców na pozostałe imprezy biegowe, które odbędą się na terenie naszego miasta.

Start 20 kwietnia (sobota) - II Siemianowicki Bieg i Nordic Walking „Śladami Wojciecha Korfantego”, a kolejny bieg z cyklu cztery Pory Roku pn. „Bieg Lata i Nordic Walking” już 6 lipca.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Siemianowice.net.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również