Wiadomości z Siemianowic Śląskich

Stypendium Prezesa Rady Ministrów dla ucznia Śniadeka!

  • Dodano: 2022-12-02 06:00, aktualizacja: 2022-12-01 21:15

Największym dobrem każdej szkoły są jej uczniowie, a najlepszą miarą jej wartości jest świadectwo, jakie ci uczniowie jej wystawiają – takiego myślenia o edukacji i o naszym w niej miejscu staramy się nie tracić z oczu w codzienności szkolnej.

Student Śniadeka uroczyście nagrodzony

Ważni są wszyscy razem i każdy z osobna. Cieszą małe postępy i wielkie sukcesy. Dlatego okazja taka, jak ta z dnia 28 listopada, kiedy to uczeń naszego liceum znalazł się w gronie wyróżnionych stypendium Prezesa Rady Ministrów jest chwilą ogromnej dumy i satysfakcji.

Tę prestiżową gratyfikację otrzymał Bartłomiej Grząba z klasy II B, który w ubiegłym roku szkolnym wypracował najwyższy wynik w ILO.

Uroczysta gala dla wyróżnionych odbyła się w ostatni poniedziałek w Młodzieżowym Domu Kultury w Chorzowie Nagrody najlepszym uczniom wręczali: Dyrektor Delegatury Kuratorium w Bytomiu – Bożena Szarama, Wicekurator – Dariusz Domański i Dyrektor Wydziału Edukacji – Beata Kabza.

Bartek nie byłby sobą, gdyby nie dodał kilku słów komentarza:

"Przekazuję podziękowania od Śląskiego Wicekuratora Oświaty Pana Dariusza Domańskiego dla Pani Dyrektor i nauczycieli naszego liceum za zaangażowanie w kształceniu młodzieży. Korzystając z okazji dziękuję wszystkim, którzy przyczynili się do osiągnięcia przeze mnie tak prestiżowego wyróżnienia tj. całemu gronu pedagogicznemu i wszystkim pozostałym pracownikom naszego liceum. Dziękuję również uczniom, z którymi mogłem rywalizować. Z pewnością, bez tej rywalizacji byłoby mi bardzo trudno osiągnąć ten sukces."

Stypendium Prezesa Rady Ministrów dla ucznia Śniadeka! / fot. UM Siemianowice Śl.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Siemianowice.net.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również