Wiadomości z Siemianowic Śląskich

Utrudnienia na ul. Kościelnej

  • Dodano: 2021-09-07 10:15

Wydział Infrastruktury Technicznej informuje, iż od dnia 08.09.2021 r. kontynuowane będą prace budowlane na ul. Kościelnej związane z realizacją projektu "Modernizacja kanalizacji deszczowej wraz z budowa systemu małej retencji na terenie miasta Siemianowice Śląskie".

W związku z tym na okres ok. 4 tygodni zachodzi konieczność tymczasowego przesunięcia przystanku autobusowego „SIEMIANOWICE ŚL. Michałkowice Bank” w kierunku Katowic wzdłuż ul. Kościelnej w rejon posesji przy ul. Kościelnej nr 47- 49. Przystanek ten obsługuje autobusy linii nr: 5,30,30N, 43,72,91,96,110,119,133,168,170,196,22,664 i 665.

W trakcie robót prowadzonych na ul. Kościelnej zostanie wprowadzony ruch wahadłowy

Wydział Infrastruktury Technicznej prosi o zachowanie szczególnej ostrożności podczas jazdy w okolicach trwających prac i stosowanie się do ograniczeń okresowo w ich rejonie wprowadzonych.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Siemianowice.net.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również