Siemianowice Śląskie - portal miejski Siemianowice.net.pl

Wiadomości z Siemianowic Śląskich

Wybory do Siemianowickiej Rady Seniorów - zaproszenie na spotkanie

  • Dodano: 2020-02-10 12:30

Serdecznie zapraszamy 12 lutego (środa) o godz. 10.00 na dużej sali UM przy ul. Jana Pawła II 10 wszystkie siemianowickie organizacje pozarządowe, zrzeszające osoby starsze, w tym Siemianowicki Uniwersytet Trzeciego Wieku, Kluby Seniora, Związek Emerytów i Rencistów oraz inne organizacje pozarządowe i podmioty nie zrzeszające osób starszych, ale działające na rzecz seniorów, np. różnego rodzaju stowarzyszenia, fundacje, których przedmiot działalności statutowej i działania obejmują problematykę senioralną.

Spotkanie będzie dotyczyło wyborów do Siemianowickiej Rady Seniorów na Kadencje 2020–2024. Bardzo liczymy na Państwa obecność i zaangażowanie  w tej jakże ważnej inicjatywie, która wynika z potrzeby aktywizacji osób starszych poprzez rozwój idei samorządności, wzbudzanie postaw obywatelskich oraz zainteresowanie sprawami samorządowymi.

Wspólne tworzenie zasad sprzyjających skutecznemu działaniu Siemianowickiej Rady Seniorów będzie gwarancją rzeczywistej reprezentacji seniorów i jednocześnie pozwoli uniknąć ryzyka fasadowości i tymczasowości w działaniach Rady.

Prosimy o potwierdzenie obecności mailowo, na adres: b_luczak@um.siemianowice.pl; albo esemesem na nr telefonu 730 600 506.

autor: tekst & foto: Beata Łuczak (Koordynator ds. Seniorów); grafika: Piotr Pindur (Biuro Prasowe UM)

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.