Wiadomości z Siemianowic Śląskich

Złoci i Diamentowi Jubilaci świętowali w Parku Tradycji

  • Dodano: 2023-02-16 06:30, aktualizacja: 2023-02-15 20:50

Słowa piosenki Seweryna Krajewskiego "Wielka Miłość" doskonale oddają atmosferę i ducha Noworocznego Koncertu "Prezydent Jubilatom", który odbył się 13 lutego w Parku Tradycji w Siemianowicach Śląskich.

Noworoczne Spotkanie Złotych i Diamentowych Jubilatów organizowane jest co roku przez prezydenta miasta Rafała Piecha i już na stałe wpisało się w kalendarz szczególnych wydarzeń naszego miasta. W tym roku na zaproszenie odpowiedziało ponad 80 par, które w 2022 r. obchodziły w Siemianowicach Śląskich Jubileusz Złotych i Diamentowych Godów.

Przebieg uroczystości

Obok prezydenta Rafała Piecha w uroczystości wzięli także udział: drugi zastępca prezydenta miasta Beata Gałecka, przewodniczący Rady Miasta Adam Cebula, skarbnik miasta Katarzyna Chrapek-Rogowska oraz sekretarz miasta Adam Skowronek,

Zaproszonych gości przywitała kierownik Urzędu Stanu Cywilnego Magdalena Mietła, życząc wszystkim udanej zabawy i niezapomnianych wrażeń. Następnie głos zabrał prezydent miasta Rafał Piech, dziękując wszystkim za tak liczne przybycie oraz złożył noworoczne życzenia – przede wszystkim dobrego zdrowia, miłości oraz pomyślności we wszystkim, co przed nimi w dalszym życiu.

Prezydent zapraszając Jubilatów na to wyjątkowe spotkanie pragnął okazać im swój szacunek oraz podziw dla ich niegasnącej wiary, że miłość może przenosić góry, a krocząc razem przez życie każdą burzę można przetrwać. Podkreślił trwałość małżeństw zawieranych 50 i 60 lat temu, jak również to, że Jubilaci są doskonałym wzorem do naśladowania dla dzisiejszych młodych małżeństw.

Oprawę muzyczną koncertu zapewnił zespół muzyczny „Winyl Band” wraz z Aleksandrą Stano, który w swoim repertuarze zaserwował same największe miłosne przeboje. Wzruszeń i pozytywnych emocji nie było końca, co potwierdzały uśmiechy oraz łzy szczęścia goszczące na twarzach wykonawców i publiczności.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Siemianowice.net.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również