Wizja posiadania wanny dwuosobowej w przestronnej łazience spędza Ci sen z powiek? Wciąż zastanawiasz się nad funkcjonalnością tego rozwiązania? Dowiedz się, gdzie sprawdzi się wanna dwuosobowa i o czym należy pamiętać, kupując ją.
Wanna dwuosobowa - kiedy jest dobrym pomysłem?
Do sprawiania sobie przyjemności nie trzeba lecieć na luksusowe, zagraniczne wakacje. Wystarczy czas i chwila uważności, aby odtworzyć tę scenerię i zasięgnąć chwili relaksu we wnętrzu własnej łazienki. Z całą pewnością wanna dwuosobowa może w tym pomóc, a nawet stać się kluczem do sukcesu w zrelaksowaniu się w towarzystwie drugiej, bliskiej nam osoby. To również dobry pomysł na zaaranżowanie ciekawej randki lub spotkania bez wychodzenia z domu!
Korzyści płynące z kąpieli w wannie (z hydromasażem i bez niego) obejmują m.in.:
- właściwości odprężające,
- łagodzenie bólów o różnym pochodzeniu i nasileniu,
- wspomaganie dochodzenia do siebie po intensywnych treningach,
- wsparcie dla rehabilitowanego ciała,
- korzystny wpływ na układ krążenia.
Jeżeli masz problem z zaplanowaniem relaksu lub wciąż nie znalazłeś sposobu na spędzenie wolnego czasu - warto rozważyć zakup wanny dwuosobowej lub wanny z hydromasażem, dzięki której upodobnisz odpoczynek w domu do wizyty w nowoczesnym, ekskluzywnym salonie SPA.
O czym pamiętać kupując wannę dwuosobową?
Przede wszystkim zadaj sobie pytanie - co dla Ciebie będzie najwygodniejszą i najpraktyczniejszą opcją. Posiadanie wanny dwuosobowej wiąże się z przeznaczeniem sporej przestrzeni łazienki pod zabudowę i choćby z tego względu wanna dla dwóch osób nie wszędzie się sprawdzi. Dodatkowo opcja ta jest droższa zarówno w utrzymaniu, jak i zakupie, jednak należy pamiętać, że żaden inny rodzaj armatury łazienkowej nie odda klimatu i zalet wanny dla dwojga!
Jeżeli nie jesteś pewien swojej decyzji, warto jeszcze raz przemyśleć kwestię posiadania wanny dwuosobowej. Daj sobie kilka miesięcy więcej, stwórz listę wymarzonych wanien jednoosobowych i pryszniców, a następnie porównaj ją ze wstępnie wybraną wanną dla dwojga. Być może w miarę upływu czasu okaże się, że wcale nie potrzebujesz tak dużej armatury łazienkowej i zdecydujesz się na dyskretniejszą i subtelniejszą opcję.
Czy to drogie rozwiązanie?
I tak, i nie - w zależności od wybranego modelu, opcji wyposażenia, kształtu, pojemności, materiału, z którego wanna jest wykonana itp. cena będzie analogicznie rosła. Zdarza się również, że przestrzeń łazienki jest nie dostosowana do standardowych wymiarów wanien i pojawia się konieczność zlecenia projektu wanny dwuosobowej o indywidualnym rozmiarze firmie, która wykonuje tego typu usługi.
Porównując wannę dwuosobową z wanną dwuosobową z hydromasażem - druga z pewnością będzie znacznie droższa, choć nie sposób przeoczyć jej dodatkową funkcję - masaż wodą, która może przynieść dodatkową przyjemność z relaksującej kąpieli. Rodzaje wanien z hydromasażem dzielą się na: masaż powietrzny, wodny (z biczami wodnymi), ultradźwiękowy oraz wodno-powietrzny. Warto zapoznać się z charakterystyką każdego z nim przed podjęciem ostatecznej decyzji.
Jak kształtują się ceny? Za przykład weźmiemy ofertę wanien dwuosobowych ze sklepu plytkilazienki: wanna narożna znanego i cenionego na rynku producenta Ravak to koszt rzędu 2 600 zł, z kolei wanny z hydromasażem są średnio dwa razy droższe. Wysokość ceny jest uzależniona od renomy producenta i hurtowni, dlatego zachęcamy do odwiedzenia naszego sklepu i wybrania wanny spośród setek atrakcyjnych ofert!
Najlepsze oferty na https://plytkilazienki.pl/