Wiadomości z Siemianowic Śląskich

Najlepsze premiery gier w Polsce w 2023 roku

  • Dodano: 2023-07-13 10:30

Początek 2023 roku był całkiem interesujący dla fanów gier. W styczniu zadebiutowała gra Inkulinati, która zebrała mnóstwo pochlebnych recenzji. Stało się pierwszą wśród popularnych nowości. W ciągu roku na graczy czeka jeszcze wiele niespodzianek. Opowiemy o nich w naszym zestawieniu najbardziej wyczekiwanych premier na polskim rynku.

Wszystkie gry w zestawieniu będą dostępne do kupienia na Steam i innych platformach. Ponadto, bonusy-bez-depozytu.pl i inne strony mogą dawać bonusy, które nie wymagają depozytu do gry. Zalecamy więc fanom gier monitorowanie Internetu pod kątem takich ofert.

Frostpunk 2

Druga część naszej ulubionej gry strategicznej opowiada o zamarzniętej Ziemi, na której musimy przetrwać rozwijając cywilizowane społeczeństwo.

Gracze ponownie trafiają do krainy wiecznej zmarzliny. Wydarzenia rozgrywają się 30 lat po wielkiej burzy śnieżnej. Wcześniej użytkownicy byli zachęcani do zarabiania pieniędzy na silnikach parowych. Teraz musimy rozwinąć dziedzinę wydobycia ropy naftowej.

Ponownie naszym zadaniem jest rozwój metropolii i zaspokojenie potrzeb mieszkańców. Jaki model zachowania wybrać na szefa miasta, by przetrwało: miękkiego przywódcę czy twardego szefa?

Holstin

Głównym bohaterem gry jest Tomasz. Zgubił on swojego przyjaciela i jest zmuszony udać się do miasteczka nad polskimi jeziorami w jego poszukiwaniu. Przyjaciela nie udaje się odnaleźć, a w miasteczku ewidentnie dzieje się coś złowrogiego. Tomasz musi dowiedzieć się, co tu się dzieje, aby wydostać się z miejsca nękanego przez złe moce żywym i zdrowym.

The Lords of Fallen

Na graczy czeka niesamowita, wciągająca przygoda z władcą tyranem Adyrem. Lud obala króla, ale spokojne życie nie trwa długo. Adyr powraca, by ponownie przejąć władzę. Bohater musi pokonać złego tyrana, podróżując między dwoma światami.

Droga w mrocznym świecie nie jest łatwa. Bohater napotyka przerażających przeciwników - przedstawicieli sił zła. Kraina "Lords of the Fallen" jest naprawdę ogromna. Jej terytorium jest 5 razy większe niż w oryginale.

Invincible

Zwiastun gry został wydany w 2023 roku. Wielu fanów gatunku zamarło w oczekiwaniu na premierę. Rozgrywka zbudowana jest z pierwszej osoby - astrobiolog Yasny. Żyje ona w kosmosie sci-fi opartym na świecie wymyślonym przez Stanisława Lemę. Yasna ma polecieć na niezbadaną planetę Regis III.

Jej zadaniem jest odnalezienie naukowców, którzy odkryją szczegóły powstania ludzkości. Na swojej drodze spotka różnych tubylców, którzy stopniowo będą odsłaniać zasłonę tajemnicy. Dalszy rozwój fabuły zależy od wyboru działań gracza.

Deweloperzy zapowiedzieli, że za oprawę graficzną odpowiadać będzie nowoczesny silnik Unreal Engine, który stworzy atmosferę retro-futurystycznej scenerii.

Justyna RomańczykJustyna Romańczyk
Źródło: Art. sponsorowany / Materiał dostarczony przez zleceniodawcę

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Siemianowice.net.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.