Wiadomości z Siemianowic Śląskich

Dyktando z okazji Święta Niepodległości. Wystarczy się zalogować

  • Dodano: 2022-11-10 06:15, aktualizacja: 2022-11-09 21:12

W dniach 11-13.11.2022 r. zostanie zorganizowane charytatywne dyktando (w 100% przez Internet) z okazji Narodowego Święta Niepodległości.

Jest to cykliczne wydarzenie organizowane przez portal www.dyktanda.pl. W tym roku przeprowadzona zostanie już trzecia edycja. Dyktando co roku przyciąga tysiące uczestników, którzy niosą pomoc, a jednocześnie zażarcie rywalizują o dobry wynik. Może w nim wziąć udział każdy – dorośli, młodzież i dzieci. 

Środki zgromadzone podczas tego wydarzenia trafią do Fundacji Zarys, która przeznaczy je na pomoc medyczną wysyłaną do Ukrainy. Do tej pory fundacja wysłała już osiem tirów z pomocą o łącznej wartości 2,6 mln zł. W ramach Dyktanda na Święto Niepodległości gromadzimy środki na kolejnego tira.

Aby wziąć udział w dyktandzie wystarczy zalogować lub zarejestrować się na portalu Dyktanda.pl i kliknąć WEŹ UDZIAŁ na poniższej stronie:

Dyktando

Organizatorem wydarzenia jest serwis edukacyjny Dyktanda.pl, a treść dyktanda przygotowana została tradycyjnie, specjalnie na tę okazję przez członków Fundacji Języka Polskiego. Patronem medialnym wydarzenia jest kanał Historia Realna. Serdecznie zapraszamy do wsparcia akcji poprzez udział w dyktandzie!

Dyktando z okazji Święta Niepodległości. Wystarczy się zalogować / fot. UM Siemianowice Śl.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Siemianowice.net.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również