Wiadomości z Siemianowic Śląskich

Dzielna Julia czeka na pomoc. Przekaż 1,5% na córkę siemianowickiego policjanta

  • Dodano: 2023-02-27 06:30, aktualizacja: 2023-02-26 22:30

Julia jest córką siemianowickiego policjanta, która urodziła się jako skrajny wcześniak z wieloma zdrowotnymi problemami - zdiagnozowano u niej m.in. mózgowe porażenie dziecięce. Każdego dnia wkłada wiele wysiłku w ćwiczenia rehabilitacyjne, które przynoszą efekty. Dużym wsparciem dla rodziców były przekazane dla Julii do tej pory darowizny z rozliczeń podatkowych.

Warto pomóc i w tym roku

W maju tego roku Julia skończy 7 lat i zacznie nowy etap w swoim życiu - stanie się uczennicą. Od chwili urodzenia wiele czasu upływa niestety dziewczynce na intensywnej rehabilitacji i konsultacjach lekarskich. Julcia urodziła się jako skrajny wcześniak z wieloma problemami zdrowotnymi. Zdiagnozowano u niej mózgowe porażenie dziecięce. Dziewczynka ma orzeczoną niepełnosprawność. Każdy, kto zmaga się z problemami zdrowotnymi, wie, jak jak jest to kosztowne. Bez wsparcia finansowego, leczenie Julki byłoby rozciągnięte w czasie, a czasami być możne nawet niemożliwe. A w przypadku walki o zdrowie, nie ma niczego cenniejszego od czasu. Trzeba działać tu i teraz.

Dlatego zwraca się z gorącym apelem o pomoc do wszystkich, którzy mogą przekazać swoje 1,5% z rozliczenia podatkowego, bądź wpłacić darowiznę na leczenie Julki. Dzięki dotychczasowemu wsparciu finansowemu darczyńców, Julia ma nowy wózek inwalidzki, na którym jeździ na spacery w ulubione miejsca i poznaje nowe zakątki. W tym roku konieczny jest zakup kolejnego wózka, co jest sporym wydatkiem dla budżetu rodziców. Zakupione zostały także ortezy i specjalistyczne obuwie. Otrzymane środki umożliwiają zapłatę za liczne wizyty lekarskie. Dużym obciążeniem finansowym dla rodziców Julki są niezbędne dla dalszej walki o zdrowie dziewczynki turnusy rehabilitacyjne. Dzięki wpłatom, Julcia może się intensywnie rehabilitować na takich wyjazdach, a kolejne turnusy, na które byłyby przeznaczone datki, zdecydowanie poprawiają jej sprawność fizyczną. Pomimo ciężkiej pracy, jaką Julia każdego dnia musi wykonywać, jest uśmiechniętą i pogodną dziewczynką, którą ciekawi otaczający świat i która ma swoje pasje.

Prosi się o przekazanie 1,5% podatku, aby pomóc w rehabilitacji Julii. W formularzu PIT wystarczy wpisać numer KRS 000074709. W rubryce „informacje uzupełniające – cel szczegółowy 1,5%” trzeba wpisać: Julia Wachstiel.

Darowizny można wpłacać na konto Fundacji Prokuratorów i Pracowników Prokuratury im. Ireny Babińskiej: 18 1500 1445 1214 4004 9685 0000. Tytuł wpłaty: Julia Wachstiel.

Dzielna Julia czeka na pomoc. Przekaż 1,5% na córkę siemianowickiego policjanta / fot. KMP Siemianowice Śl.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Siemianowice.net.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również