Wiadomości z Siemianowic Śląskich

Elektromobilność - ankieta dla mieszkańców Siemianowic Śląskich

  • Dodano: 2020-10-19 07:00, aktualizacja: 2020-10-18 15:16

W ramach trwających prac nad przygotowaniem "Strategii Rozwoju Elektromobilności dla Miasta Siemianowice Śląskie na lata 2020-2035” Urząd Miasta zaprasza Mieszkańców naszego Miasta do czynnego udziału w tworzeniu dokumentu.

Zachęca się zatem do wypełnienia ankiety badającej opinie na temat transportu i mobilności Mieszkańców Siemianowic Śląskich. Wypełnienie ankiety zajmuje około 5 minut. Wyniki badania zostaną uwzględnione jako głos Mieszkańców w procesie konsultacji Strategii Rozwoju Elektromobilności w Siemianowicach Śląskich.

Przewiduje się, że strategia w szczególności obejmie działania związane z rozwojem produktów z obszaru elektromobilności, stymulowanie rozwoju rynku mające na celu zwiększenie udziału pojazdów o napędzie elektrycznym, poprawę jakości i znaczenia transportu publicznego. Pozwoli też przygotować się do zarządzania i finansowania inwestycji w zakresie modernizacji i rozwoju w obszarze zrównoważonego transportu, energetyki, a także ochrony środowiska. Opracowanie będzie zawierać kompleksową diagnozę potrzeb i problemów, a także potencjałów i szans rozwojowych Miasta Siemianowice Śląskie w obszarze elektromobilności.

Ankietę wypełnić można w terminie 14 dni od publikacji ogłoszenia.

link do ankiety

"Strategia Rozwoju Elektromobilności dla miasta Siemianowice na lata 2020 – 2035” – projekt dokumentu jest finansowany ze środków Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie.

Następna informacja

Zobacz także

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.