Wiadomości z Siemianowic Śląskich

Inspiracje online - warsztaty rękodzieła w SCK Zameczek

  • Dodano: 2021-02-08 07:00, aktualizacja: 2021-02-07 22:48

Chociaż obostrzenia związane z pandemią nadal nie pozwalają działać stacjonarnie, jednak Siemianowickie Centrum Kultury nie poddaje się. 

Od grudnia w SCK Zameczek działają online zajęcia plastyczne, wokalne oraz ceramika

A już teraz zaprasza się wszystkich miłośników rękodzieła do udziału w warsztatach twórczych z cyklu "Inspiracje online"! Nic tak nie relaksuje jak rękodzieło! Dlatego już niedługo rusza cykl warsztatów, które pozwolą Wam w domowym zaciszu odprężyć się i stworzyć małe dzieło sztuki.

Pierwszy warsztat – MAKRAMA - odbędzie się 19 lutego 2021r. o godz. 18.00.

Podczas zajęć będziemy wyplatać za pomocą podstawowych węzłów ozdobę ścienną. Makrama jest bowiem oparta na odpowiednim wiązaniu sznurka aby powstały najróżniejsze formy - od ozdób po torebki. Jest to czynność wysoce relaksacyjna i pozwalająca pracować nad swoją koncentracją, skupieniem, cierpliwością oraz motoryką palców u rąk. Teraz, gdy jesteśmy w domach, makrama może być czymś co wzbogaci nasz czas. Pozwoli odpocząć od obowiązków dnia codziennego lub wspólnie z rodzina stworzyć ozdobę domu!
Niezbędne materiały otrzymacie w formie gotowego pakietu przy zakupie biletu.

Bilety w cenie 30,00 zł do nabycia w SCK ZAMECZEK przy ul. Oświęcimskiej 1, istnieje także możliwość wysyłki materiałów za dodatkową opłatą (12,00 zł).

Warsztaty będą się odbywały w trybie online.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Siemianowice.net.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również