Siemianowice Śląskie - portal miejski Siemianowice.net.pl

Wiadomości z Siemianowic Śląskich

Kierowcy omijajcie ulicę Wróblewskiego! Trwa remont

  • Dodano: 2017-08-30 13:45

W związku z trwającymi pracami remontowymi na ul. Wróblewskiego ruch na tej ulicy odbywa się z utrudnieniami, co niestety powoduje tworzenie się korków. Policja i magistrat apelują o wybieranie innych dróg przejazdu.

Problem ten jest szczególnie odczuwalny w rejonie skrzyżowań ul. Wróblewskiego z ulicami Grunwaldzką i Władysława Jagiełły. Z uwagi, iż są to główne ciągi komunikacyjne naszego miasta sugerujemy wybranie innych dróg przejazdu, co z pewnością zaoszczędzi kierowcom czas i zmniejszy natężenie ruchu na tym odcinku drogi.

Pokaż na mapie

Komentarze (2)    dodaj komentarz »

  • Henryk

    Głupoty gościu piszesz, mieszkam przy Wróblewskiego, okna mam na remontowaną ulicę, prace idą w szybkim tempie , w tak krótkim czasie tyle roboty wykonano. Termin zakończenia do końca pażdziernika a koniec widoczny gołym okiem

  • zdzislaw98

    Zastanawia mnie jak długo można naprawiać taki kawałeczek drogi ? Znając realia i wnioskując z ogółu na szczegół będzie to trwać w nieskończoność a potem jeszcze kilkuletnie poprawki ,czyli czeka nas permanentny remont aż do następnego remontu. Najpierw należało zabezpieczyć objazd a potem niech remontują do u[...]j śmierci. Ten remont jest podręcznikowym przykładem bezwładu organizacyjnego i bałaganu oraz tradycyjnie jest prowadzony w czasie największego nasilenia ruchu. Wtedy kiedy ruch jest najmniejszy to i wykonawca wstrzymuje pracę by ją wznowić w porze największego ruchu żeby tradycji stało się zadość.Jedyną nadzieją dla kierowców jest szybkie nadejście zimy a wraz z nim zakończenie lub zawieszenie prac utrudniających życie wszystkim uczestnikom dróg. Ale myli się ten, kto myśli ,że to koniec udręki bo od wiosny wszystko się zacznie od nowa z powielaniem dokładnie tych samych błędów.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.