Siemianowice Śląskie - portal miejski Siemianowice.net.pl

Wiadomości z Siemianowic Śląskich

Koncerty w ramach Hajer Level

  • Dodano: 2018-04-04 07:45, aktualizacja: 2018-04-03 12:34

W ramach zbliżającej się dużymi krokami II edycji warsztatów Hajer Level, które odbywać się będą w Siemianowickim Centrum Kultury – Parku Tradycji w najbliższy weekend 7-8 kwietnia oprócz warsztatów perkusyjnych i basowych oraz licznych pokazów sprzętu odbędą się także znakomite koncerty, na które serdecznie zapraszamy.

W sobotę 7 kwietnia o godzinie 18.00 na scenie SCK Parku Tradycji wystąpi (prowadzący w tym roku po raz drugi warsztaty dla perkusistów) węgierski perkusista Peter Szendorfi ze swoim projektem Loop Doctors. W niedzielę o godzinie 18.00 rozpocznie się podsumowanie warsztatów, zaś o godzinie 18.20 wystąpi PKS Trio czyli jazzowy projekt basisty Kosmy Kalamarza. O godzinie 20.00 ze swoim zespołem wystąpi Andrew The Bullet Lauer, nazywany objawieniem europejskiej gitary basowej. Podczas koncertu Andrew będzie promował swoją drugą płytę "The 2nd journey".

Bilet upoważniający do wstępu na wszystkie koncerty w cenie 20 złotych jest do nabycia w kasach SCK oraz on-line: http://www.bilety.siemck.pl/system_portal.php/repertoire.html?id=834

autor: Karolina Gera - SCK

Koncerty w ramach Hajer Level

Najnowsze informacje z Siemianowic Śląskich w Twojej skrzynce e-mail

Dodanie e-maila do bazy prenumeratorów oznacza akceptację regulaminu »

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.