Wiadomości z Siemianowic Śląskich

Nabór firm do zimowej Akademii Przedsiębiorczości

  • Dodano: 2018-12-03 13:15

Akademia Przedsiębiorczości to przedsięwzięcie, które od kilku już lat pozwala najzdolniejszym uczniom siemianowickich szkół na poznanie funkcjonowania przedsiębiorstw z różnych branż.

Odbywają się zarówno edycje zimowe, jak i letnie. Wielkimi krokami zbliża się kolejna już zimowa edycja, dlatego zapraszamy przedsiębiorców do zgłaszania się jako podmioty, które prezentować będą najzdolniejszym uczniom swoje zakłady pracy. Akademia rozpocznie się 11 lutego 2019 roku wraz ze startem ferii zimowych w naszym województwie. Od danej firmy zależeć będzie, jaki czas poświeci dzieciom i co im pokaże. Wydarzenie organizowane jest przez Urząd Miasta oraz Młodzieżowy Dom Kultury „Jordan”. W poprzednich edycjach dzięki gościnności, między innymi takich firm jak; AutoZastępcze.pl, MMJ, Hotel Diament Vacanza – dzieci dowiedziały się, jak wygląda załadunek samochodu na lawetę, skąd bierze się internet, a nawet wspólnie tworzyły pizzę.

Firmy chętne do współtworzenia Zimowej Akademii Przedsiębiorczości prosimy o przesłanie e-maila ze zgłoszeniem na adres investor@um.siemianowice.pl Na zgłoszenia czekamy do 17 grudnia 2018 roku!

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Siemianowice.net.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również