Siemianowice Śląskie - portal miejski Siemianowice.net.pl

Wiadomości z Siemianowic Śląskich

Najlepsza Przestrzeń Publiczna 2019 województwa śląskiego - oddaj głos na Zameczek!

  • Dodano: 2019-08-08 11:45

Siemianowice Śląskie po raz kolejny biorą udział w corocznym konkursie „Najlepsza Przestrzeń Publiczna 2019 województwa śląskiego” organizowanym przez Zarząd Województwa Śląskiego pod patronatem Marszałka.        

Celem konkursu jest promocja i nagradzanie najciekawszych realizacji urbanistycznych i architektonicznych kształtujących przestrzeń publiczną.

Siemianowice Śląskie zgłosiły do konkursu rewitalizację pałacu Rheinbabenów (popularny „Zameczek” w Michałkowicach) – naszą perełkę architektoniczną, która, po zeszłorocznej rewitalizacji fasady oraz terenu wokół, stała się prawdziwą wizytówką Michałkowic.

Tradycją konkursu stało się głosowanie internetowe na stronach województwa śląskiego, które polega na przyznaniu punktów trzem wybranym inwestycjom. Realizacji, która otrzyma największą ilość głosów w plebiscycie internetowym zostanie przyznana nagroda internautów, a wśród osób biorących udział w głosowaniu internetowym rozlosowane zostaną nagrody rzeczowe. Głosowanie trwa do końca sierpnia 2019 r., serdecznie zachęcamy wszystkich mieszkańców do wzięcia w nim udziału TUTAJ.

Przypomnijmy, że Siemianowice Śląskie były już trzykrotnie laureatem tego konkursu: za rewitalizację Willi Fitznera, Stawu Rzęsa oraz Parku Tradycji.

Zobacz także

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.