Siemianowice Śląskie - portal miejski Siemianowice.net.pl

Wiadomości z Siemianowic Śląskich

Parada Gwiazd TVS w Amfiteatrze

  • Dodano: 2018-07-23 09:00

Wczoraj w naszym amfiteatrze miejskim mieliśmy możliwość uczestniczenia w Paradzie Gwiazd telewizji TVS, która w Siemianowicach Śląskich odbywała się w ramach Koncertów Letnich w Amfiteatrze, organizowanych przez Wydział Kultury i Sportu UM oraz Siemianowickie Centrum Kultury. Koncert poprowadziła popularna Prezenterka TVS – Nina Nocoń, a na siemianowickiej scenie zaprezentowała się Plejada gwiazd znanych wszystkim miłośnikom ww. telewizji.

Na początku Teresa Walerjańska wykonała głównie swoje wspaniałe utwory ze swych dwóch najnowszych płyt: Muzyka wesoło nam gra, Niech żyje życie, Ja kocham swe miasto, Piosenko płyń uliczkami, Morze ty cudzie natury, które bardzo szybko porwały siemianowicką publiczność. Potem "Kapela Wnuki to je to" postawiła głównie na piosenki z swojego świeżego krążka, który ukazał się kilka miesięcy temu m.in.: Mi to loto, Tak to już jest, Tyrolski sen. Zespół "Sonitus" uraczył nas czterema szlagierami: Jak na karuzeli, Zakochani są wśród nas, Tych lat nie odda nikt, Greckie wino. Na koniec wspaniałe wokalistki Kola i Jula wykonały swe wielkie przeboje: Kwiaty, Skarbonka, Nocą na plaży, Życie to dar, Serce mi graj.

W trakcie koncertu nie zabrakło także konkursów dla publiczności z atrakcyjnymi nagrodami w postaci płyt ulubionych wykonawców. Dziękujemy bardzo TVS, a także portalowi: http://www.slaskieprzeboje.pl .


Źródło: UM Siemianowice Śląskie

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.