Siemianowice Śląskie - portal miejski Siemianowice.net.pl

Wiadomości z Siemianowic Śląskich

Policja poszukuje fałszywego

  • Dodano: 2018-12-27 13:45

Na podstawie opisu poszkodowanej stworzono portret pamięciowy jednego ze sprawców kradzieży podających się za pracowników energetyki. 70-letnia kobieta byłą przekonana, że “pracownicy” sprawdzają poprawność działania liczników prądu a w tym czasie skradli jej pieniądze i biżuterie. Ostrzegamy przed oszustami!!!

Do zdarzenia doszło 12 grudnia. 70-letnia siemianowiczanka wpuściła do mieszkania dwóch mężczyzn podających sie za pracowników energetyki. Sprawcy kazali poszkodowanej iśś do kuchni i tam włączać urządzenia gospodarstwa domowego po to by sprawdzic czy poprawnie działa licznik prądu. W tym czasie drugi sprawca okradał kobietę. Mężczyźni ukradli gotóke w kwocie 700zł oraz biżuterie wartą 600zł.

Rysopisy sprawców:

Pierwszy sprawca - wiek z wyglądu ok 40 lat, wzrost 160cm, szczupła budowa ciała, włosy ciemne zaczesane na bok, ciemne spodnie, ciemna kurtka.

Drugi sprawca – wiek z wyglądu ok 20 lat, wzrost 175cm, szczupła budowa ciała, włosy krótkie ciemne, kurtka pikowana koloru niebieskiego, spodnie zwężane.

Wszystkie osoby, które mogą przyczynić się do ustalenia danych personalnych sprawcy, proszone są o kontakt z Wydziałem Kryminalnym KMP w Siemianowicach Śląskich - tel. 32 35 96 280 bądź z najbliższą jednostką policji.

Policja poszukuje fałszywego

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.