Wiadomości z Siemianowic Śląskich

Policja ustaliła czyj szkielet znaleziono na wyspie

  • Dodano: 2015-06-09 07:45, aktualizacja: 2015-06-08 12:36

Prokuratura Rejonowa w Siemianowicach Śląskich prowadzi śledztwo w sprawie nieumyślnego spowodowania śmierci kobiety, której szczątki szkieletu ujawniono 28 lutego br. na wysepce przy stawie w Parku Górnik w Siemianowicach Śląskich. Okazało się, że szczątki szkieletu należały do Katarzyny Krupińskiej, której ostatni meldunek do marca 2009 roku był w naszym mieście. Od lipca 2010 roku rodzina nie miała z nią kontaktu. Apelujemy o kontakt z policją i przekazanie jakichkolwiek informacji z jej życia.Przeprowadzone czynności w trwającym śledztwie dały odpowiedź kim była osoba, której szczątki ujawniono pod koniec lutego br. na wysepce przy stawie w Parku Górnik w Siemianowicach Śląskich. Okazało się, że jest nią KATARZYNA KRUPIŃSKA ur. 31.05.1978 roku, która do marca 2009 roku miała zameldowanie w Siemianowicach Śląskich. Jak ustalono rodzina miała z nią ostatni kontakt w połowie lipca 2010 roku.


Siemianowiccy policjanci poszukują osób, które znały Katarzynę KRUPIŃSKĄ, miały z nią kontakt od lipca 2010 roku lub posiadają jakiekolwiek informacje odnośnie osób, z którymi przebywała lub znają miejsca jej pobytu we wskazanym okresie. Każda otrzymana od Państwa informacja będzie szczegółowo weryfikowana przez śledczych i może przyczynić się do odtworzenia jakiegoś fragmentu z życia kobiety, który może być istotny w śledztwie. Gwarantujemy anonimowość.


Wszelkie informacje prosimy zgłaszać telefonicznie prowadzącemu postępowanie asp.szt. Adamowi Grażyńskiemu tel. 798-030-399, 032-3596-289 lub mailem: adam.grazynski@siemianowice.ka.policja.gov.pl.

Komentarze (1)    dodaj komentarz »

  • Aga

    Jak coś wiecie to powiedzcie, ktoś napewno ta dziewczynę znał. Tak nie może być żeby bandyta chodził po wolności. Bo napewno sama tam nie wleciala.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.