Wiadomości z Siemianowic Śląskich

Postępowanie ws. osób podejrzewanych o pobicie w autobusie. Poznajesz ich?

  • Dodano: 2023-03-17 06:30, aktualizacja: 2023-03-16 20:30

Siemianowiccy śledczy poszukują 2 mężczyzn, których wizerunek został utrwalony na monitoringu w autobusie. Osoby te są podejrzewane o pobicie 29-letniego mężczyzny.

Pobicie w autobusie

Do zdarzenia doszło 14 stycznia br. po godzinie 20.00 w autobusie linii 74 jadącym w kierunku Chorzowa. Na przystanku Nowy Świat weszło do autobusu 2 młodych mężczyzn, którzy zaczepili jadącego w nim 29-latka. Od utarczek słownych agresorzy przeszli do użycia siły fizycznej wobec pokrzywdzonego. Jak wynika z zeznań pokrzywdzonego najprawdopodobniej został zaatakowany przez pomyłkę. Gdy drzwi autobusu otworzyły się na przystanku, agresorzy chcieli wyjść i wtedy znowu zaatakowali 29-latka, który próbował ich zatrzymać. Kierowca powiadomił o tym zdarzeniu mundurowych. Niestety napastnicy uciekli, a penetracja terenu przez patrol nie przyniosła rezultatu. W wyniku pobicia pokrzywdzony poniósł obrażenia i został przewieziony przez karatkę pogotowia ratunkowego do szpitala. W sprawie tej zostało wszczęte dochodzenie o przestępstwo pobicia.

W przypadku rozpoznania osób podejrzewanych o pobicie bądź posiadania jakichkolwiek informacji, które przyczyniłyby się do ustalenia ich tożsamości bądź miejsca pobytu, prosi się o kontakt z Wydziałem Kryminalnym od poniedziałku do piątku w godzinach 7.30-15.30 pod numerem telefonu 47 85 31 280 bądź całodobowo z dyżurnym Komendy Miejskiej Policji w Siemianowicach Śląskich pod numerem telefonu 47 85 31 201 lub 47 85 31 255. Informacje można również przekazać mailowo kryminalny@siemianowice.ka.policja.gov.pl.

Prosi się powołać się na l.dz. RSD 36/23.

Wideo

Postępowanie ws. osób podejrzewanych o pobicie w autobusie. Poznajesz ich? / fot. KMP Siemianowice Śl.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Siemianowice.net.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również