Wiadomości z Siemianowic Śląskich

Poszukiwany rowerzysta, który potrącił dziecko i odjechał

  • Dodano: 2019-08-13 09:30

Policjanci z siemianowickiej komendy szukają sprawcy, bądź też ewentualnych świadków potrącenia dziecka przez rowerzystę. Mężczyzna w poniedziałek około godziny 18.30 na ul. Bytkowskiej potrącił chłopczyka a następnie oddalił się w kierunku Michałkowic. Mężczyzna jechał na czerwonym rowerze ubrany w białą koszulkę a na głowie miał czarny kask.

W poniedziałek około godziny 18.30 na ul. Bytkowskiej chłopczyk chciał przejść przez pasy na druga stronę ulicy. Samochód jadący w kierunku przejazdu kolejowego zatrzymał się, natomiast rowerzysta omijając auto potrącił dziecko a następnie oddalił się w kierunku Michałkowic. Mężczyzna jechał ul. Wróblewskiego, Niepodległości a następnie Bytkowską. Poruszał się na czerwonym rowerze typu kolarzówka, ubrany był w białą koszulkę a na głowie miał czarny kask.

Osoby znające sprawcę, czy też świadków jak również sprawcę, prosimy o kontakt z siemianowicką komendą osobiście albo dzwoniąc pod numer 112.


Źródło: Redakcja / KMP Siemianowice Śląskie

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Siemianowice.net.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również