Wiadomości z Siemianowic Śląskich

Poszukiwany wpadł w towarzystwie kolegów. Posiadał przy sobie marihuanę!

  • Dodano: 2023-01-13 06:15, aktualizacja: 2023-01-12 21:26

Nawet 1 rok więzienia grozi 23 i 27-latkowi, u których policjanci znaleźli marihuanę. Mężczyźni wpadli w mieszkaniu poszukiwanego kolegi, które skontrolował dzielnicowy wraz z wywiadowcami. Dla posiadaczy narkotyków spotkanie skończyło się w policyjnym areszcie.

Wpadka z marihuaną

Dzielnicowy wspólnie z wywiadowcami odwiedzili mieszkanie, w którym według zgromadzonych przez nich informacji miał przebywać poszukiwany do odbycia kary więzienia mężczyzna. Gdy mundurowi weszli do mieszkania, zastali go w towarzystwie 2 kolegów. Ci na widok stróżów prawa, zabrali coś ze stołu i próbowali ukryć w kieszeniach. Nie umknęło to uwadze czujnych policjantów. 27-latek i jego o 4 lata młodszy kolega wyciągnęli woreczki z zielonym suszem i przyznali się do tego, że posiadają marihuanę. Cała trójka została zatrzymana.

Właściciel mieszkania był poszukiwany do odbycia kary więzienia i ustalenia miejsca pobytu. Miał możliwość natychmiastowego uiszczenia grzywny, z czego skorzystał i dzięki temu uniknął więzienia. Jego koledzy natomiast trafili do policyjnego aresztu. Usłyszeli zarzuty za posiadanie narkotyków, za co grozi im nawet 1 rok więzienia.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Siemianowice.net.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również