Wiadomości z Siemianowic Śląskich

Potrącenie przy ulicy Jana Pawła II. Śledczy wyjaśniają okoliczności zdarzenia

  • Dodano: 2022-12-09 06:30, aktualizacja: 2022-12-08 23:37

We wtorek po godzinie 13 doszło do potrącenia kobiety, która przechodziła przez oznakowane przejście dla pieszych, które znajdowało się na tzw. wzniesieniu zwalniającym.

Okoliczności potrącenia 19-latki

Dzięki temu, że prędkość jazdy osobówki była mała, wypadek ten nie zakończył się dla 19-latki tragicznie. Śledczy będą wyjaśniać teraz okoliczności tego zdarzenia.

We wtorek po godzinie 13, pomimo iż było wtedy jeszcze jasno, doszło do wypadku drogowego na oznakowanym przejściu dla pieszych przy ulicy Jana Pawła II. 19-letnia kobieta, która przechodziła przez przejście, została potrącona przez kierującego hyundaiem. Przejście to usytuowane było na tzw. wzniesieniu zwalniającym. Na całe szczęście kierujący nie jechał szybko, dzięki czemu obrażenia jakie doznała kobieta, nie należały do ciężkich.

19-latka została zabrana przez pogotowie ratunkowe do szpitala. Policjanci wykonali oględziny miejsca zdarzenia oraz zabezpieczyli nagranie z monitoringu miejskiego. Mundurowi sprawdzili stan trzeźwości 60-letniego kierowcy- był trzeźwy. Teraz śledczy będą wyjaśniać okoliczności tego wypadku drogowego.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Siemianowice.net.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również