Wiadomości z Siemianowic Śląskich

Przeboje operowe i musicalowe w SCK

  • Dodano: 2017-10-09 07:45, aktualizacja: 2017-10-07 12:06

W niedzielę 15 października o godzinie 18.00 w sali widowiskowej Siemianowickiego Centrum Kultury – Bytków odbędzie się niezwykły koncert „Grande Amore", w czasie którego czterech utalentowanych młodych muzyków tworzących kwartet tenorów LEONVOCI, z sukcesami występujący w tegorocznej edycji programu TVN MAM TALENT, wykona największe światowe przeboje arii operowych i musicalowych oraz najpiękniejsze utwory Andrea Bocellego i grupy Il Divo.

Zapraszamy serdecznie wszystkich melomanów. Bilety w cenie 55 zł, 50 zł i 40 złotych (seniorzy) są do nabycia w kasach SCK oraz on-line: http://www.bilety.siemck.pl/system_portal.php/repertoire.html?id=595

LEONVOCI – To obecnie jedna z najlepszych grup tenorowych na świecie. Repertuar powstał na kanwie najpiękniejszych arii i piosenek zarówno opery, jak i pop kultury. Młodzi, znakomici wokaliści nie mają sobie równych. Grupa posiada w swoim repertuarze największe światowe przeboje w doskonałym opracowaniu na cztery głosy męskie. Każdy ich koncert jest świętem muzyki wokalnej a publiczność uwielbia ich miły i estetyczny wizerunek.


Wydarzeniem z ostatniej chwili było zakwalifikowanie się grupy do półfinałów tegorocznej edycji MAM TALENT owacjami na stojąco oraz oceną jury na trzy razy tak.
Kwartet tworzą:
Nazar Tatshyshyn – tenor
Roman Chava – tenor
Ihor Radvanskyi – tenor
Andriy Stetshkyi – baryton
 

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.