Wiadomości z Siemianowic Śląskich

Rafał Piech odznaczony za zasługi dla Samorządu

  • Dodano: 2021-05-28 07:00, aktualizacja: 2021-05-27 17:48

Prezydent Siemianowic Śląskich, przyjął w Dniu Samorządu Terytorialnego, z rąk Premiera RP - Mateusza Morawickiego oraz Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji – Mariusza Kamińskiego, Odznakę Honorową za zasługi dla samorządu terytorialnego.

To wyjątkowe wyróżnienie przyznawane przez KPRM dla gospodarzy miast i gmin, którzy bez względu na przynależność partyjną, rozwijają Polskie samorządy w oparciu o lokalną i ogólnopolską współpracę, wykorzystywanie nowoczesnych technologii oraz podejmują trud podnoszenia poziomu życia do standardów europejskich. 

Rafał Piech, jest przekonany, że to wyróżnienie stanowi wyraz uznania dla pracy całego Urzędu Miasta Siemianowice Śląskie:

- Przyjmując dziś tę Odznakę Honorową – powiedział prezydent Piech - czuję wdzięczność za kilka lat wspólnej pracy z moim urzędniczym zespołem. Wiem, że to wyróżnienie jest rezultatem tego, za co dzisiaj dziękowałem urzędnikom z okazji ich święta, czyli za wiele lat profesjonalnej, ofiarnej, uczciwej i empatycznej służby na rzecz miasta i mieszkańców. Cieszę się, że Rząd zauważył, ponad przynależnościami partyjnymi, trud wielu polskich gospodarzy miast, którzy pomimo częstych ograniczeń organizacyjnych, technicznych, finansowych a ostatnio też pandemicznych, cały czas starają się podnosić poziom życia w swoich małych ojczyznach.

Następna informacja

Zobacz także

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.