Wiadomości z Siemianowic Śląskich

RODO: bezpłatne szkolenie dla przedsiębiorców

  • Dodano: 2019-01-10 14:00

Zapraszamy siemianowickich przedsiębiorców na bezpłatne szkolenie z zakresu ochrony danych osobowych (RODO) w marketingu, o które wnioskowali sami przedstawienie lokalnego biznesu.

Szkolenie skierowane jest do firm, których działalność gospodarcza jest zarejestrowana na terenie Siemianowic Śląskich.

W wydarzeniu udział wziąć może maksymalnie jeden przedstawiciel z danej firmy. Program szkolenia obejmuje między innymi zasady przetwarzania danych osobowych w marketingu, zagadnienia związane z wysyłką newsletterów oraz wewnętrzną dokumentację firmy dotyczącą przetwarzania danych osobowych. Podczas szkolenia poruszone zostanie zagadnienie dotyczące ochrony danych osobowych w mediach społecznościowych, które przewija się między innymi w organizacji konkursów na Facebooku i w prowadzeniu Fanpage’a. Poznamy także obowiązki administratora danych osobowych i podmiotu przetwarzającego oraz dowiemy się jak prawidłowo zbierać zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych.  Szkolenie przeprowadzi adwokat Ewa Klich z kancelarii Michał Ciupa i Partnerzy.

Termin i miejsce szkolenia z zakresu ochrony danych osobowych (RODO):

Aby wziąć udział w szkoleniu wystarczy wysłać e-mail na adres: investor@um.siemianowice.pl.

W treści podając:

  • imię i nazwisko uczestnika,
  • nazwę reprezentowanej firmy,
  • adres e-mail.

W zgłoszeniu proszę zawrzeć klauzulę "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w zakresie: imię, nazwisko, adres e-mail, zawartych w zgłoszeniu, w celu informowania o działaniach podejmowanych przez Gminę Siemianowice Śląskie oraz Urząd Miasta Siemianowice Śląskie".

Liczba miejsc na szkoleniu ograniczona, tym samym obowiązuje kolejność zgłoszeń.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Siemianowice.net.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również