Wiadomości z Siemianowic Śląskich

Stracił prawo jazdy za spowodowanie zagrożenia w ruchu

  • Dodano: 2018-08-23 13:00

Policjanci z drogówki udali się pilnie na ul. Orzeszkową, gdzie miało dojść do zdarzenia drogowego. Okazało się, że 20-latek nie zapanował nad swoim Audi i przy skręcaniu na łuku drogi najechał na latarnię. Mężczyzna stracił prawo jazdy za stworzenie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

W poniedziałek policjanci z drogówki dostali zgłoszenie o zdarzeniu drogowym na ul. Orzeszkowej. Przy użyciu sygnałów świetlnych i dźwiękowych bardzo szybko zjawili się na miejscu. Jak się okazało 20-letni siemianowiczanin nie zapanował nad swoim pojazdem podczas skręcania na łuku drogi. Kierowca w wyniku złego manewru najechał na latarnię czym rażąco naruszył przepisy ruchu drogowego i naraził życie swoich kolegów z którymi jechał. Mężczyzna był trzeźwy, ale za spowodowanie zagrożenia w ruchu drogowym zatrzymano kierowcy prawo jazdy. O tym na jak długo zdecyduje sąd.


Źródło: KMP Siemianowice Śląskie

Komentarze (1)    dodaj »

  • Milesh

    Długo się nie nacieszył tym prawkiem, ale mlodziez teraz ma na to sposoby, zamawiają sobie kolekcjonerskie dokumenty z dokumencika i jezdza dalej.. fakt, wyglada niezle, ale to nadal kolekcjonerka.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Siemianowice.net.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również