Wiadomości z Siemianowic Śląskich

Za nami otwarty Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Prezydenta Miasta Siemianowice Śląskie

  • Dodano: 2024-05-28 12:30

Otwarty Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Prezydenta Miasta Siemianowice Śląskie – Memoriał Andrzeja Kawczyka, który w minioną sobotę (25 maja) odbył się w sali gimnastycznej Zespołu Szkół Technicznych i Ogólnokształcących „Meritum” przyciągnął wielu sympatyków tej dyscypliny.

Sukces Jana Haszcza!

Tegoroczny Turniej zakończył się sukcesem Janusza Haszcza, który w finale okazał się lepszy od Adama Malcherka. Na najniższym stopniu podium stanął Krzysztof Hetnar, który w rywalizacji o „brąz” pokonał Wojciecha Domagałę.
Imprezę otworzył Naczelnik Wydziału Kultury I Sportu Krzysztof Nos, wraz z Dyrektor ZSTiO „Meritum” Katarzyną Stronczek i Jerzym Malcherkiem – trenerem sekcji tenisa stołowego MKS Siemianowiczanki. W sumie do rywalizacji przystąpiło 35 zawodników. Zwycięzcy zakończyli Turniej z okazałymi pucharami, pamiątkowymi dyplomami oraz nagrodami.

Najlepsi zwodnicy Turnieju zostali uhonorowani przez: II Zastępcę Prezydenta Miasta Siemianowice Śląskie – Beatę Gałecką.

Na Turnieju obecna była Pani Agnieszka Kawczyk, żona Andrzeja Kawczyka – zmarłego przed ponad 17 laty byłego mistrza Polski juniorów w tenisie stołowym, wieloletniego zawodnika, trenera, działacza, a także pracownika Urzędu Miasta, dla upamiętnienia którego organizowany był właśnie ten turniej.

Weronika MyszkaWeronika Myszka
Źródło: UM Siemianowice Śląskie / fot. Natalia Wojna - Stolorz

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Siemianowice.net.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również