Siemianowice Śląskie - portal miejski Siemianowice.net.pl

Wiadomości z Siemianowic Śląskich

Zatrzymany na gorącym uczynku

  • Dodano: 2018-11-13 12:00

Funkcjonariusze SOK ujęli mężczyznę , który włamał się do jednego z wagonów pociągu, który oczekiwał na zmianę sygnalizacji świetlnej. Został on przekazany policjantom.

Okazało się wówczas, że zatrzymany był poszukiwany do odbycia kary więzienia. 30-letni siemianowiczanin ukradł dwie suszarki elektryczne do prania, których wartość wstępnie oszacowana na około 7 tyś.złotych. Trafił do policyjnego aresztu. Już jest po zarzucie kradzieży z włamaniem.

Funkcjonariusze Straży Ochrony Kolei przyłapali na gorącym uczynku mężczyznę, który najpierw włamał się do wagonu pociągu, a następnie ukradł 2 sztuki suszarek elektrycznych do prania. Złodziej został przekazany policjantom i zatrzymany. Był nim 30-letni siemianowiczanin, którego poszukiwali stróże prawa, ponieważ miał do obycia karę więzienia. Mężczyzna w chwili popełnienia przestępstwa nie był trzeźwy. Został zawieziony do policyjnego aresztu. 30-latek usłyszał już zarzut za popełnione włamanie. Grozi mu nawet 10 lat więzienia. Póki co trafił za kraty za poprzedni wyrok.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.