Wiadomości z Siemianowic Śląskich

Zatrzymany na gorącym uczynku

  • Dodano: 2018-11-13 12:00

Funkcjonariusze SOK ujęli mężczyznę , który włamał się do jednego z wagonów pociągu, który oczekiwał na zmianę sygnalizacji świetlnej. Został on przekazany policjantom.

Okazało się wówczas, że zatrzymany był poszukiwany do odbycia kary więzienia. 30-letni siemianowiczanin ukradł dwie suszarki elektryczne do prania, których wartość wstępnie oszacowana na około 7 tyś.złotych. Trafił do policyjnego aresztu. Już jest po zarzucie kradzieży z włamaniem.

Funkcjonariusze Straży Ochrony Kolei przyłapali na gorącym uczynku mężczyznę, który najpierw włamał się do wagonu pociągu, a następnie ukradł 2 sztuki suszarek elektrycznych do prania. Złodziej został przekazany policjantom i zatrzymany. Był nim 30-letni siemianowiczanin, którego poszukiwali stróże prawa, ponieważ miał do obycia karę więzienia. Mężczyzna w chwili popełnienia przestępstwa nie był trzeźwy. Został zawieziony do policyjnego aresztu. 30-latek usłyszał już zarzut za popełnione włamanie. Grozi mu nawet 10 lat więzienia. Póki co trafił za kraty za poprzedni wyrok.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Siemianowice.net.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również