Wiadomości z Siemianowic Śląskich

Zatrzymany sprawca rozboju i odzyskany łup

  • Dodano: 2018-05-17 15:45

Policjanci niemalże zaraz po otrzymaniu zgłoszenia o rozboju na 21-latku, zatrzymali sprawcę. Mężczyzna używając siły fizycznej wobec pokrzywdzonego, ukradł mu telefon komórkowy.

Dzięki sprawnemu i szybkiemu działaniu mundurowych udało się odzyskać skradzione mienie. Dzisiaj prokurator przedstawił zatrzymanemu zarzut. Grozi mu nawet 12 lat więzienia.

Do siedzącego na rynku 21-latka podszedł młody chłopak. Nie wdając się w rozmowę, użył wobec niego siły fizycznej i z kieszeni spodni zabrał telefon komórkowy. Pokrzywdzony powiadomił o tym mundurowych. Razem ze stróżami prawa jeździł i szukał napastnika. Na jednej z ulic rozpoznał młodzieńca, który go okradł. Policjanci natychmiast zatrzymali sprawcę, pomimo tego, że inne osoby w różny sposób utrudniały im to. Zatrzymanym okazał się 17-letni siemianowiczanin. Dzisiaj został doprowadzony do prokuratury, gdzie usłyszał zarzut za popełniony rozbój. Kryminalni w jednym z lombardów odzyskali skradziony telefon. Za przestępstwo rozboju grozi nawet 12 lat więzienia. O losie podejrzanego zadecyduje sąd na rozprawie.

Komentarze (1)    dodaj »

  • siemianowiczanka

    a gdzie byli ludzie na innych lawkach co za slaska znieczulica

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Siemianowice.net.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również