Wiadomości z Siemianowic Śląskich

Kotłownie parowe firmy Babcock Wanson

  • Dodano: 2020-10-05 09:00

Babcock Wanson jest wiodącym producentem wszelkiego rodzaju opalanych kotłów parowych, oferującym szeroką gamę kotłów parowych płomieniówkowych i kotłów parowych z wężownicą (zwanych również generatorami szybkiej pary). Zapewniamy rozwiązania dostosowane do tych potrzeb, gwarantując jednocześnie większe oszczędności energii, zwiększone bezpieczeństwo i niezawodność.

Zarówno kotły płomieniówkowe, jak i kotły parowe z wężownicą mają ten sam cel: wytwarzać „suchą” parę nasyconą, aby zmaksymalizować dostarczanie ciepła do użytkownika. Oba typy kotłów działają na tych samych podstawowych zasadach, polegających na tym, że woda jest zamknięta w ograniczonej przestrzeni i jest podgrzewana przez spalanie źródła paliwa. Energia spalania jest przenoszona z płomienia do wody poprzez promieniowanie i przewodzenie, podgrzewając wodę i ostatecznie unosząc parę. Jednak sposoby podgrzewania wody do punktu „suchej” pary są znacząco różne. Dlatego też kotłownie parowe firmy Babcock Wanson są tak popularnym produktem wśród wielu osób.

Gdzie wykorzystać kotły produkowane przez Babcock Wanson?

Chociaż następowało stopniowe odchodzenie od technologii wytwarzania pary jako najpopularniejszej metody ogrzewania w procesach przemysłowych, istnieje wiele zastosowań, w których wykorzystanie kotłów parowych wciąż jest wymagane. Do najważniejszych przykładów można zaliczyć miejsca:

  • Tam, gdzie jednocześnie wymagane jest ogrzewanie bezpośrednie i pośrednie;

  • Tam, gdzie wymagane jest przenoszenie ciepła w stałej temperaturze, przy wysokich współczynnikach wymiany ciepła (z powodu ciepła utajonego oddawanego podczas kondensacji);

  • Do podgrzewania dużych ilości ciepłej wody technologicznej dzięki stabilnemu i wydajnemu przenoszeniu ciepła przez kotły parowe przy niższych temperaturach;

  • Projektowanie i produkcja kotłów parowych wymaga wyjątkowej wiedzy specjalistycznej, a co ważniejsze, zapewnienie wsparcia technicznego i personelu niezbędnego do pomyślnej instalacji. Niewielu producentów ma taką możliwość. Babcock Wanson ma go pod dostatkiem!

Jakie są zalety produktów oferowanych przez firmę Babcock Wanson?

Produkty oferowane przez Babcock Wanson mają wiele zalet, na które należy zwrócić uwagę, gdyż to właśnie one sprawiają, że firma posiada tak wielu, zadowolonych klientów. Jednym z najważniejszych aspektów jest fakt, że kotły parowe oferowane przez firmę Babcock Wanson są po prostu wysokiej jakości. Po drugie ich cena nie jest wygórowana, są to produkty relatywnie tanie, dlatego może sobie pozwolić na nie większość przedsiębiorstw. Niezależnie od ich rozmiaru. Równie istotny jest fakt, że Babcock Wanson to zasadniczo przedsiębiorstwo z wieloletnim doświadczeniem. Dzięki temu wiemy doskonale, czego oczekują nasi klienci. Tak więc jesteśmy w stanie zaoferować im produkty najwyższej jakości w relatywnie niskiej cenie, które przypadną potencjalnym klientom do gustu. Warto jest mieć ten aspekt na uwadze.

Więcej na stronie Babcock Wanson

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Siemianowice.net.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.