Wiadomości z Siemianowic Śląskich

Poszukujesz usług stolarskich w Siemianowicach? Sprawdź ofertę Hurtowni Komandor Śląsk

  • Dodano: 2020-04-17 14:00

Nasz rynek usług stolarskich jest bardzo dobrze rozwinięty. Polskie firmy kreują trendy oraz tworzą wysokie standardy na rynku stolarskim, zarówno rodzimym, jak i zagranicznym. Do grona takich firm należy marka Komandor, będąca na rynku od ponad 25 lat. Doświadczenie przekłada się dziś na jakość, którą doceniają zarówno klienci detaliczni, jak i hurtowi z Siemianowic.

Hurtownia Komandor Śląsk to prężnie rozwijająca się hurtownia w południowej części Polski, i jedna z największych w tym regonie dostępna ze swoją ofertą dla klientów z Siemianowic! Firmy stolarskie i klienci indywidualni mają tu dostęp do wysokiej klasy materiałów i profesjonalnych usług. Hurtownia zatrudnia ponad 100 wykwalifikowanych pracowników, którzy chętnie służą pomocą przy doradztwie przedsprzedażowym, odpowiednim wyborze technologii obróbki, jak i skompletowaniem wszelkich niezbędnych materiałów. Dzięki merytorycznemu wsparciu w całym procesie realizacji zamówienia, klient ma pewność, że jego oczekiwania będą spełnione.

Usługi stolarskie dzięki postępowi wiedzy i technologii, zmieniły oblicze dotychczasowej jakości usług i produktów. Hurtownia Komandor Śląsk zapewnia pełen wachlarz wyspecjalizowanych usług, które są realizowane dzięki nowoczesnym rozwiązaniom. Do jednych z nich należy cięcie krzywoliniowe, czy bezspoinowe okleinowanie krawędzi w technologii Airtec, działające na zasadzie łączenia obrzeża i płyty meblowej, za pomocą gorącego powietrza.

Hurtownia świadczy specjalistyczne usługi CNC, które wykonywane są przy użyciu używaniu nowoczesnych maszyn. Firma zapewnia pełną obróbką blatów klasycznych i kompaktowych (docinanie na wymiar, szlifowanie krawędzi, wycinanie otworów pod zlewy czy płyty grzewcze).

Magazyny Śląskiej Hurtowni Komandor są zaopatrzone w szeroki wybór szkła malowanego Colorimo oraz szyby VSG. Świadczone są również kompleksowe usługi szklarskie: cięcie na wymiar, szlifowanie krawędzi, wycinanie otworów oraz ścinanie skosów.

Katalog oferty Śląskiej Hurtowni Komandor oferuje dostęp do sprawdzonych produktów, z których firma jest najbardziej ceniona - aluminiowe oraz stalowe systemy drzwi przesuwnych marki Komandor. Hurtownia oferuje możliwość zamówienia w pełni spersonalizowanych gotowych drzwi na wymiar w dowolnej kombinacji wypełnień z płyty meblowej, szkła malowanego, lustra oraz grafiki.

Niewątpliwa zaletą Hurtowni Komandor Śląsk jest wybór z szerokiej oferty blatów kuchennych czy płyt meblowych. Co w pełni pozwala w  jednym miejscu stworzyć swoją wymarzoną wizję, w oparciu o najlepsze materiały oraz trendy.

Przy współpracy z wiodącymi producentami na rynku, takimi jak EGGER, SWISS KRONO, COLORIMO, REHAU, POLGLOS oraz własną ściśle określoną strategią, występuję pewność, że każda usługa stolarska czy produkt w Hurtowni Komandor Śląsk spełni oczekiwania klienta z miasta Siemianowice i okolic całego Śląska.

Rozpocznijmy współpracę - HURTOWNIA MEBLOWA ŚLĄSK

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Siemianowice.net.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.