Wiadomości z Siemianowic Śląskich

Wybór nowego wózka spacerowego dla niemowlaka

  • Dodano: 2018-08-27 08:45, aktualizacja: 2018-08-27 08:57

Gdy dziecko ukończy około pół roku, zaczyna próbować siadania, potrzebuje więc zamiast wózka głębokiego, nowego wózka spacerowego.

Obecnie można kupić różnego rodzaju wózki spacerowe, które posiadają najróżniejsze innowacyjne praktyczne funkcje. To czy wózek będzie odpowiedni, zależy od głównie decyzji rodziców i środków materialnych, jakie są w stanie wydać na wózek spacerowy. Producenci oferują najróżniejsze wózki spacerowe, które posiadają wiele innowacyjnych systemów, praktycznych na co dzień. Tradycyjny wózek spacerowy powinien posiadać lekki stelaż, wygodne siedzisko, skrętne koła oraz inne praktyczne rozwiązania.

Wózek Oyster Zero to tradycyjny model, solidnie wykonany i lekki w obsłudze. Jest to wózek w którym można przewozić dziecko już od urodzenia. W Oyster można stworzyć system podróżny 3 w 1, do którego można wpiąć gondolę oraz fotelik samochodowy. Regulacja oparcia przebiega bezstopniowo, od pozycji siedzącej aż do pozycji leżącej, podnóżek można dostosować do wysokości dziecka, pod kątem prostym. Wózek Oyster Zero można bezpiecznie składać do wewnątrz, wystarczy pociągnąć za uchwyt czerwoną wajchę, unieść do góry i wózek się złoży. Rozkładanie wózka jest tak łatwe jak jego składanie, wystarczy unieść wózek do góry i chwycić za rączkę, a wózek błyskawicznie się rozłoży.

Wózek Oyster Zero posiada szeroką budkę, która posiada filtr UV, podróżowanie spacerówką może więc odbywać się bez zmartwień, nawet podczas wietrznej i słonecznej pogody. Wózek Oyster posiada głęboki kosz na zakupy, który pomieści duże pakunki, z kolei z tyłu budki znajduje się mniejsza kieszonka na dokumenty czy portfel, poręczna dla rodziców. Rączka wózka jest wygodna, pokryta ekoskórą, dzięki czemu ręce się nie pocą, a rączka wózka pozostaje sucha. Wszystkie koła wózka są amortyzowane, przednie z nich są skrętne i obrotowe, można je blokować do jazdy na wprost. Do wózka dołącza się folię przeciwdeszczową, która przyda się przy każdej zmianie pogody.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Siemianowice.net.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.