Wiadomości z Siemianowic Śląskich

76. Tour de Pologne już w niedzielę! Jakie utrudnienia czekają mieszkańców?

  • Dodano: 2019-08-01 12:00

W dniu 4 sierpnia ulicami Siemianowic przebiegać będzie trasa II etapu 76. edycji wyścigu kolarskiego Tour de Pologne.

W tym sportowym przedsięwzięciu będą uczestniczyli również policjanci, którzy będą czuwać nad bezpieczeństwem zawodników i mieszkańców. Policjanci będą zabezpieczać trasę przejazdu oraz prowadzić peleton przez nasze miasto. W związku z organizacją imprezy pn.: „76. Tour de Pologne" nastąpią utrudnienia w ruchu drogowym od godziny 16.00 do 17.10.

Już 4 sierpnia w niedzielę na drogi naszego miasta zostaną skierowane wzmożone siły policyjnych patroli oraz służb wspomagających pracę mundurowych. Wszystko po to, aby zapewnić bezpieczeństwo kibicom i zawodnikom podczas II etapu 76. wyścigu kolarskiego tour de Pologne 2019. Kolarze wjadą od strony Chorzowa ul. Maciejkowicką, a następnie ulicami Orzeszkowej, Michałkowicką, Śląską, Staszica, rondo Siemion, Waryńskiego, Kapicy, Niepodległości, Wróblewskiego, Telewizyjną i ulicą Korfantego dostaną się do Katowic. W związku z powyższym od około godziny 16.00 do 17.10 wyżej wymienione ulice zostaną zablokowane i dojazd do nich będzie niemożliwy. Utrudnienia będą również w komunikacji miejskiej.

Prosimy o wyrozumiałość i rozważne poruszanie się po drogach, a przede wszystkim o dostosowywanie się do poleceń policjantów, straży miejskiej i innych osób zabezpieczających tę sportową imprezę.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Siemianowice.net.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również