Siemianowice Śląskie - portal miejski Siemianowice.net.pl

Wiadomości z Siemianowic Śląskich

76. Tour de Pologne już w niedzielę! Jakie utrudnienia czekają mieszkańców?

  • Dodano: 2019-08-01 12:00

W dniu 4 sierpnia ulicami Siemianowic przebiegać będzie trasa II etapu 76. edycji wyścigu kolarskiego Tour de Pologne.

W tym sportowym przedsięwzięciu będą uczestniczyli również policjanci, którzy będą czuwać nad bezpieczeństwem zawodników i mieszkańców. Policjanci będą zabezpieczać trasę przejazdu oraz prowadzić peleton przez nasze miasto. W związku z organizacją imprezy pn.: „76. Tour de Pologne" nastąpią utrudnienia w ruchu drogowym od godziny 16.00 do 17.10.

Już 4 sierpnia w niedzielę na drogi naszego miasta zostaną skierowane wzmożone siły policyjnych patroli oraz służb wspomagających pracę mundurowych. Wszystko po to, aby zapewnić bezpieczeństwo kibicom i zawodnikom podczas II etapu 76. wyścigu kolarskiego tour de Pologne 2019. Kolarze wjadą od strony Chorzowa ul. Maciejkowicką, a następnie ulicami Orzeszkowej, Michałkowicką, Śląską, Staszica, rondo Siemion, Waryńskiego, Kapicy, Niepodległości, Wróblewskiego, Telewizyjną i ulicą Korfantego dostaną się do Katowic. W związku z powyższym od około godziny 16.00 do 17.10 wyżej wymienione ulice zostaną zablokowane i dojazd do nich będzie niemożliwy. Utrudnienia będą również w komunikacji miejskiej.

Prosimy o wyrozumiałość i rozważne poruszanie się po drogach, a przede wszystkim o dostosowywanie się do poleceń policjantów, straży miejskiej i innych osób zabezpieczających tę sportową imprezę.

Zobacz także

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.