Wiadomości z Siemianowic Śląskich

Znajdź mieszkanie lub domek na Google Maps - Siemianowickie Inwestycje Mieszkaniowe

  • Dodano: 2021-02-09 06:30, aktualizacja: 2021-02-08 21:17

Urząd Miasta przypomina o funkcjonującym w naszym mieście projekcie przedstawiającym nowe inwestycje mieszkaniowe.

Projekt powstał aby z jednej strony pomóc w poszukiwaniach osobom zainteresowanym kupnem mieszkania bądź domu w Siemianowicach, a z drugiej by wspomóc promocję miasta.

Przy współpracy z deweloperami oraz przy wykorzystaniu narzędzia Google Maps stworzono interaktywną mapę nowych inwestycji, dzięki której osoby zainteresowane kupnem mieszkania w Siemianowicach będą mogły podejrzeć, gdzie zlokalizowana jest dana inwestycja i sprawdzić, co znajduje się w jej pobliżu.

Na mapie znaleźć można dane takie jak: nazwa powstającej inwestycji wraz z jej opisem oraz niezbędne dane kontaktowe, tak aby ułatwić kontakt zainteresowanym osobom z biurem sprzedaży.

Opis każdej z inwestycji zawiera również link do bezpośredniej strony internetowej dotyczącej konkretnego osiedla, na której można podejrzeć układ mieszkań oraz zaznajomić się z ich dostępnością. Zawarte na mapie dane są na bieżąco aktualizowane w oparciu o dostarczane przez deweloperów dane. Takie rozwiązanie jest sporym ułatwieniem dla osób poszukujących mieszkania bądź domu. Na chwilę obecną do projektu zgłosiło się 6 deweloperów, którzy realizują blisko 15 nowych osiedli na terenie naszego miasta.

Link do mapy - Siemianowickie Inwestycje Mieszkaniowe

Deweloperów realizujących inwestycje w Siemianowicach Śląskich zachęcamy do współpracy. Udział w projekcie jest całkowicie bezpłatny, warunkiem uczestnictwa jest podpisane wymaganego porozumienia. Zainteresowane firmy prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Inwestora e-mail: investor@um.siemianowice.pl.

Znajdź mieszkanie lub domek na Google Maps - Siemianowickie Inwestycje Mieszkaniowe

Zobacz także

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.