Wiadomości z Siemianowic Śląskich

Przesyłki międzynarodowe do Francji - tanio i bez umowy z firmą kurierską

  • Dodano: 2017-07-03 07:00, aktualizacja: 2017-06-30 12:11

DHL Parcel rozszerzył usługi dla klientów bez umowy o przesyłki międzynarodowe. Teraz każdy może wysyłać paczki do 28 państw Europy, w tym do Francji, w punktach partnerskich DHL w Polsce.

Francja jest drugim pod względem powierzchni krajem europejskim. Jej stolica – Paryż – uznawana jest za najbardziej romantyczne miasto świata. Francja jest krajem rolniczym. Najwięcej osób pracuje tam w sektorze usług. Polacy podróżują do Francji nie tylko w celach turystycznych. Bez względu na cel wyjazdu i czas pobytu, DHL Parcel oferuje nadania do Twoich bliskich w tym kraju z przewidywanym czasem doręczenia 4 dni.

W Polsce przesyłki międzynarodowe można realizować w sieci punktów partnerskich DHL Parcel i jego Punktach Obsługi Klienta. Do atutów oferty należą: niska cena przesyłek i możliwość śledzenie przesyłek online.


Oferta jest przeznaczona dla klientów indywidualnych i firm, które chcą nadawać paczki bez umowy z DHL do 28 krajów Europy:
-  wygodnie – przez sieć punktów DHL Parcel;
- bezpiecznie – każda przesyłka jest ubezpieczona do 500 Euro w cenie;
- szybko – przewidywany termin doręczenia do Francji wynosi 4 dni.

W cenie znajdują się: darmowe sprawdzanie statusów przesyłek pod adresem http://sprawdz.dhl.com.pl/ oraz powiadomienia o wyjściu przesyłki za granicę oraz o jej doręczeniu do odbiorcy.

DHL Parcel działa w całej Europie, zna zachowania zagranicznych odbiorców przesyłek i dostosowuje się do ich potrzeb. W ramach opisywanej oferty we Francji przesyłki doręczane są przez kuriera. Po nieudanej próbie doręczenia paczki trafiają
do 1 z ponad 17000 punktów, gdzie czekają na odbiór przez 14 dni kalendarzowych.


W których punktach DHL Parcel nadać przesyłkę krajową i/lub międzynarodową w Polsce?

Sieć punktów nadania i odbioru osobistego DHL Parcel w Polsce to 1800 punktów. Wśród nich znaleźć można m.in.: stacje benzynowe, sklepy i salony prasowe, a także lokalne punkty usługowo – handlowe. DHL Parcel planuje powiększenie całej sieci o 4500 punktów jeszcze w tym roku.

Paczki zagraniczne, jak i krajowe, można wysyłać w 1100 punktach: Inmedio, Relay, 1minute oraz w punktach usługowo – handlowych. Lokalizacje punktów nadania na mapie można znaleźć na stronie https://parcelshop.dhl.pl/mapa?type=fm. Wszystkie punkty nadań DHL Parcel charakteryzują się elastycznymi godzinami pracy:
- prawie 90% otwartych jest minimum do godziny 21;
- 80% otwartych jest w soboty;
- ponad 50% otwartych jest w niedziele.


Ile kosztuje paczka międzynarodowa DHL Parcel?

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Siemianowice.net.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.