Siemianowice Śląskie - portal miejski Siemianowice.net.pl

Wiadomości z Siemianowic Śląskich

Rolkarze opanują ulice Siemianowic!

  • Dodano: 2017-08-23 15:30

Już w najbliższą sobotę 26 sierpnia po raz pierwszy w historii rolkarze opanują ulice Siemianowic Śląskich! Nightskating, czyli nocny przejazd ulicami miasta,rozpocznie się o godz. 22. Trasa jest łatwa i każdy kto sprawnie porusza się na rolkach da sobie radę.

Od godziny 19:00 w miejscu startu przejazdu nightskating na Rynku odbywać się będą darmowe szkolenia z jazdy na rolkach oraz dostępna będzie wypożyczalnia sprzętu. Równo o godzinie 20:00 ruszamy z przejazdem!

Trasa jest łatwa i każdy kto sprawnie porusza się na rolkach da sobie radę. Przejazd prowadzić będzie ulicami:

Rynek Miejski, Jana Pawła II, Śląska, Parkowa, Polskiego Czerwonego Krzyża, Obwodowa, Cmentarna, Powstańców, Rondo Maciej, Fitznerów, Głowackiego, Sienkiewicza, Plac Skargi, Rondo Siemion, Plac Skargi, Rondo Siemion, Waryńskiego, Kapicy, Niepodległości, Bytkowska, Oświęcimska, Kościelna, Elizy Orzeszkowej, Michałowicka, Parkowa, Zygmunta Krasińskiego, Rynek Miejski.

Dzięki współpracy Stowarzyszenia Kulturalno-Sportowego „Green" i Urzędu Miasta Siemianowice Śląskie odbędzie się po raz pierwszy Nightskating Siemianowice Śląskie, czyli nocny przejazd ulicami miasta w umiarkowanym tempie, na rolkach. Nightskating to inicjatywa, której celem jest rekreacja i wychowanie przez sport oraz integracja różnych grup społecznych i wiekowych, a przede wszystkim dobra zabawa.

Wszystkim uczestnikom zalecane są kaski oraz komplet ochraniaczy. Udział w imprezie jest bezpłatny, jednak wymaga od uczestników umiejętności sprawnego poruszania się na rolkach.

Najnowsze informacje z Siemianowic Śląskich w Twojej skrzynce e-mail

Dodanie e-maila do bazy prenumeratorów oznacza akceptację regulaminu »

Następna informacja

Dodaj komentarz

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin portalu.