Siemianowice Śląskie - portal miejski Siemianowice.net.pl

Wiadomości z Siemianowic Śląskich

Śniadek znowu na czele!

  • Dodano: 2013-03-26 16:15
22. marca siatkarki ze Śniadeka, które wcześniej okazały się najlepsze wśród siemianowickich reprezentacji pokonały na rejonowych zawodach w Świętochłowicach zarówno gospodarzy jak i drużynę chorzowskiego Słowaka. Dzięki temu, już niedługo nasze siatkarki zmierzą się z najlepszymi z całego województwa.
 
 
Jak co roku w naszym mieście odbyły się szkolne zawody piłki siatkowej, w których uczestniczyli przedstawiciele wszystkich siemianowickich szkół ponadgimnazjalnych.
 
W dniu 15. marca wszyscy zawodnicy przybyli na michałkowicką Halę Zborną, gdzie rozpoczęły się rozgrywki. Walczyliśmy wszystkimi siłami, żeby móc zasłużenie przejść do kolejnego etapu.
 
Po kilku dwusetowych meczach sytuacja była jasna – do miejskich finałów w obydwu kategoriach płciowych przeszli zawodnicy Śniadeka, Meritum i Cogito.18 marca każda z męskich drużyn zagrała po dwa decydujące mecze.Pierwsi na parkiecie stanęli zawodnicy Śniadeka i Meritum, następnie zmierzyli się ze sobą przedstawiciele Cogito i Meritum, a na sam koniec zagrali chłopcy ze Śniadeka z reprezentantami Cogito.
 
Po długiej, zaciętej walce, mistrzami okazali się „śniadkowi” siatkarze, którzy ostatecznie wygrali oba mecze, otrzymując jednocześnie szansę na reprezentowanie szkoły w rejonowych zawodach w Świętochłowicach. 20 marca był dniem finałów rozgrywek miejskich w siatkówce dziewcząt. Na parkiecie zmierzyły się ze sobą siatkarki Śniadeka, Meritum i Cogito. Po trzech zaciętych meczach, na hali padł werdykt
 
 
Ostatecznie siatkarki ze Śniadeka okazały się być niepokonanymi i zajęły pierwsze miejsce, uzyskując tym samym możliwość reprezentowania szkoły na szczeblu rejonowym 22. marca w Świętochłowicach. I tam „śniadkowe” dziewczyny okazały się najlepsze! Pokonały w starciu gospodarzy oraz drużynę chorzowskiego Słowaka. Dzięki temu, już niedługo nasze siatkarki zmierzą się z najlepszymi z całego województwa. Trzymajmy za nie kciuki!

Najnowsze informacje z Siemianowic Śląskich w Twojej skrzynce e-mail

Dodanie e-maila do bazy prenumeratorów oznacza akceptację regulaminu »

Dodaj komentarz

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin portalu.